REKLAMAeWinner Banner

Kolejny zawodnik zdecydował się zostać w MRGARDEN GKM!

PGE Ekstraliga

Składy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 września 2018, 09:33 komentarzy 1
Krzysztof Buczkowski i Antonio Lindbaeck

Krzysztof Buczkowski i Antonio Lindbaeck (fot. Łukasz Wilk)

Część zespołów wciąż walczy o medale czy też swoją przyszłość w PGE Ekstralidze, tymczasem włodarze MRGARDEN GKM-u Grudziądz budują zespół na sezon 2019. Właśnie porozumieli się z kolejnym zawodnikiem.

Kilka dni temu grudziądzanie zakończyli sezon remisem w Częstochowie, co dało im ostatecznie szóste miejsce w PGE Ekstralidze. Niewiele czasu potrzebowali, by pochwalić się, że w zespole udało się zatrzymać lidera - Artioma Łagutę, na którego chęć miała zapewne cała najwyższa klasa rozgrywkowa. Teraz na ten sam ruch czyli podpisanie umowy w listopadzie z grudziądzkim zespołem zdecydował się kapitan, Krzysztof Buczkowski.

- Jestem bardzo zadowolony, że dalej będę reprezentował barwy klubu, w którym się wychowałem. Obecny sezon niestety nie ułożył się dla nas najlepiej i musieliśmy walczyć w każdym meczu do końca sezonu aby utrzymać PGE Ekstraligę dla Grudziądza. Na szczęście forma drużyny przyszła w odpowiednim momencie, spasowaliśmy się z naszym torem i końcówka sezonu ułożyła się pomyślnie dla GKMu. Mam nadzieję, że przyszły sezon ułoży się dla nas zdecydowanie lepiej i powalczymy o wyższe cele – powiedział Krzysztof Buczkowski na łamach oficjalnej strony klubu.

Dla grudziądzkiego wychowanka będzie to już piąty z rzędu sezon, łącznie dziesiąty w żółto-niebieskich barwach. W tym sezonie uplasował się na 35 pozycji w PGE Ekstralidze pod względem średniej biegowej, która wyniosła 1,537 pkt/bieg.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.25 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl