REKLAMAeWinner Banner

Pierwsze nazwiska w Memoriale Rycerzy Speedwaya

Krzysztof Jabłoński

Krzysztof Jabłoński (fot. Mateusz Biskup)

W najbliższą niedzielę w Zielonej Górze rozegrany zostanie V Memoriał Rycerzy Speedwaya. Turniej rozpocznie się dość wcześnie, bowiem o godzinie 13:00. Rywalizować będą zawodnicy w dwóch klasach.

W zawodach głównych udział weźmie głównie formacja juniorska, a swój występ potwierdziło już kilku utalentowanych młodzieżowców. Na liście startowej widnieją nazwiska m.in. gospodarzy z Falubazu Zielona Góra czyli - Sebastian Niedźwiedź, Mateusz Tonder, Damian Pawliczak, a także Jakub Miśkowiak (Orzeł Łódź), Karol Żupiński (Wybrzeże Gdańsk) czy Marcin Turowski (Wybrzeże Gdańsk). Na liście startowej jest także Krzysztof Jabłoński, który na co dzień pełni funkcję trenera zielonogórskich juniorów. Jest jednak nadal czynnym żużlowcem, systematycznie trenuje przy W69 i jak informuje portal falubaz.com w niedzielę kibice będą mieli okazję ponownie oglądać go w akcji.

W przerwach między biegami Memoriału odbędzie się rywalizacja w klasie 250 ccm. To pierwsze takie zawody w tym sezonie. Na torze zaprezentują się m.in. Fabian Ragus oraz Adrian Bieszczak z Falubazu Zielona Góra.

Dla kibiców, którzy wybiorą się na niedzielne zawody, udostępnione będą sektory I,J oraz trybuna K. Posiadacze wszystkich karnetów na sezon 2018 wejdą na stadion za okazaniem kart kibica, które posiadają hologram z bieżącego sezonu. Pozostali kibice będą mogli kupić bilet w cenie 10 zł. Dzieci do 13 roku włącznie wejdą na zawody na podstawie darmowych zaproszeń, które odbierać można w stacjonarnych punktach sprzedaży.
 
Bilety oraz zaproszenia dostępne będą w Sklepach Kibica w Focus Mall i w CH Auchan od 12 września 2018 (środa). W dniu Memoriału od godziny 12:00 otwarte będą dwie kasy przy wejściu na sektory I-J (Akredytacje) oraz dwie kasy przy wejściu na trybunę K. Program zawodów kosztować będzie 2 zł.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 2.0996 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl