REKLAMAeWinner Banner

Fatalna kraksa w Gorzowie. Skupień w szpitalu!

eWinner 1. LŻ

Składy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 września 2018, 17:55 komentarzy 1
Lars Skupień

Lars Skupień (fot. Arkadiusz Siwek)

W Gorzowie Wielkopolskim trwa finał Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Niestety, w szóstym biegu dnia doszło do fatalnej kraksy Larsa Skupienia z Szymonem Szlauderbachem.

Już w trzecim biegu dnia z torem zapoznał się Dawid Rempała, który atakując Kacpra Pludrę zaliczył uślizg i upadł. W szóstym biegu dnia niestety doszło do poważniejszej kraksy. Skupień wyszedł na prowadzenie, a po szerokiej napędzał się Szlauderbach. W pewnym momencie obaj zawodnicy sczepili się motocyklami i z impetem uderzyli w dmuchaną bandę. Zawodnika Fogo Unii Leszno dodatkowo widać, że uderzył motocykl.

Na torze od razu pojawiła się karetka, a sanitariusze na noszach wnieśli do niej 21-letniego zawodnika ROW-u Rybnik. Jak przekazali komentatorzy Sabmar TV, zawodnik doznał wstrząśnienia mózgu i udał się do szpitala na szczegółowe badania. Na pewno w Rybniku trzymają kciuki, aby młodemu żużlowcowi nic się nie stało. W niedzielę Rekiny zmierzą się w rewanżowym, wyjazdowym meczu o awans mistrzostwo Nice 1. Ligi Żużlowej i awans do PGE Ekstraligi ze Speed Car Motorem Lublin, a Skupień to podstawowy zawodnik drużyny z Górnego Śląska. Ewentualna kontuzja i wykluczenie z jazdy będzie sporym osłabieniem.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3846 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl