REKLAMAeWinner Banner

Zmiana terminu Memoriału Krystiana Rempały

Krystian Rempała

Krystian Rempała (fot. Roman Biliński)

Jeszcze jeden punkt dołącza do październikowego kalendarza rozgrywek. Tarnowska Unia poinformowała we wtorek o planach zorganizowania II Memoriału Krystiana Rempały, lecz w środę doszło do małej korekty.

Pierwsza edycja tych zawodów odbyła się w październiku ubiegłego roku. W stawce złożonej z zawodników tarnowskiej Unii wymieszanych z młodzieżowcami triumfował Jakub Jamróg przed Arturem Czają i Bartoszem Smektałą. We wtorek „Jaskółki” poinformowały za pomocą mediów społecznościowych o tym, że II Memoriał Krystiana Rempały zaplanowano na sobotę 13 października na godzinę 14:00. W środę jednak przekazano do publicznej wiadomości, że data uległa zmianie i żużlowcy w Tarnowie-Mościcach spotkają się dzień później czyli 14 października (niedziela). W tej chwili klub nie podaje jeszcze żadnych szczegółów dotyczących formy i obsady turnieju.

Krystian Rempała był synem Jacka, wychowanka i wieloletniego reprezentanta „Jaskółek”. On sam bronił barw Stali Rzeszów i Unii Tarnów, a gościnnie także klubów z Krosna i Lublina. Zmarł w maju 2016 po wypadku na torze w Rybniku. Miał 18 lat.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1517 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl