REKLAMAeWinner Banner

Aforti Turniej o Koronę: Mistrz Świata w Gnieźnie

Jason Doyle

Jason Doyle (fot. Wojta Zavřel)

Czas na nazwisko ostatniego, szesnastego uczestnika Aforti Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. W Pierwszej Stolicy Polski zagości Indywidualny Mistrz Świata 2017 Australijczyk Jason Doyle.

Aktualnie szósty zawodnik w klasyfikacji przejściowej mistrzostw przed ostatnim turniejem na toruńskiej MotoArenie. Lider Get Well Toruń – najskuteczniejszy zawodnik tej drużyny w zakończonym sezonie na torach PGE Ekstraligi.

Jason Doyle to Indywidualny Mistrz Świata 2017. Bliski medalu był także rok wcześniej, niestety na skutek odniesionej kontuzji sklasyfikowany został dopiero na piątym miejscu. Medalista Indywidualnych Mistrzostw Australii. W przeszłości reprezentant Startu Gniezno. Czerwono-czarnych barw bronił w latach 2009-2010. Sezon 2018 na torach PGE Ekstraligi w barwach Get Well Toruń kończy ze średnią 2.048/bieg. Wystąpił w III Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego – zawody w 2010 nie ułożyły się po jego myśli, wywalczył zaledwie dwa punkty.

Znamy już całą szesnastkę uczestników Aforti Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego: Australijczyk Jason Doyle, Amerykanin Greg Hancock, Duńczycy Nicki Pedersen oraz Mikkel Michelsen, Szwedzi Antonio Lindbaeck, Linus Sundstroem oraz Oliver Berntzon, Rosjanie Artiom Łaguta i Andriej Kudriaszow, Chorwat Jurica Pavlic, Niemiec Kai Huckenbeck i Polacy - Maciej Janowski, Przemysław Pawlicki, Oskar Fajfer, Marcin Nowak i Adrian Gała.

Wejściówki są w sprzedaży w promocyjnych cenach: trybuna 35 zł, normalny 25 zł, ulgowy 15 zł, dziecięcy 10 zł – obowiązują do czwartku włącznie. Punkty, w których nabyć można bilety:
– sekretariat GTM Start Gniezno (w godzinach 10.00 – 16.00)
– sklepy odzieżowe Manekin – Gniezno, ul. Dąbrówki oraz ul. Chrobrego
– Pyra Poznańska – ul. Witkowska 1 (Galeria Piastova)
– Kino Helios – ul. Pałucka 2 (Galeria Gniezno)
– United Chicken – Września, ul. Kolejowa 15 (Galeria Karuzela)

Przedsprzedaż prowadzona jest także na stronach internetowych www.tubilety.pl – po zakupie biletu w systemie on-line na wskazany w profilu klienta adres e-mail przyjdzie QR Kod – należy go okazać (na ekranie smartfona lub wydrukować) osobie wpuszczającej na stadion.

Dodajmy, że w dniu zawodów ceny biletów wzrosną (trybuna 45 zł, normalny 30 zł, ulgowy 20 zł, dziecięcy 10 zł). W piątek sprzedaż stacjonarną prowadzić będzie tylko sklep odzieżowy Manekin oraz sekretariat GTM Start Gniezno (10.00-12.00). Kasy na stadionie uruchomione zostaną o godzinie 12.00. Bramy stadionu przy ulicy Wrzesińskiej otwarte zostaną dla kibiców o godzinie 17.30.

źródło: inf. prasowa 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1367 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl