REKLAMAeWinner Banner

Bartosz Smektała: Niewielu myślało, że mi się to uda (wideo)

Bartosz Smektała - Indywidualny Mistrz Świata do lat 21!

Bartosz Smektała - Indywidualny Mistrz Świata do lat 21! (fot. Wojta Zavřel)

Tytuł Indywidualnego Mistrza Świata rozstrzygnięty w ostatnim wyścigu, choć cykl liczył trzy rundy. Maksym Drabik w czeskich Pardubicach miał postawić kropkę nad "i", tymczasem złoty medal wydarł mu wręcz Bartosz Smektała.

Jeśli kończy się dwa turnieje ze zwycięstwami i ma się przed ostatnią rundą pięć punktów zaliczki nad najgroźniejszym rywalem będąc w gazie to nic dziwnego, że wszyscy widzieli w Maksymie Drabiku faworyta do przypieczętowania drugiego z rzędu tytułu Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. Tymczasem częstochowianin na obiekcie AMK Zlaty Prilby rozczarował. Jego nierówna i często chaotyczna jazda spowodowała, że zdobył on w całych zawodach ledwie trzynaście punktów i przed finałowym wyścigiem było wiadomo, że bezpośrednie starcie pomiędzy Drabikiem a Smektałą mającym wówczas osiemnaście oczek rozstrzygnie wszystko.

W najważniejszym biegu dnia górą był zawodnik Fogo Unii Leszno, który zostały tym samym trzynastym polskim mistrzem globu do lat 21, a Drabikowi nie udało się przejść do historii jako zdobywcy korony przez dwa lata z rzędu.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4924 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl