REKLAMAeWinner Banner

Finał SDC w Rzeszowie zgodnie z planem

Ireneusz Nawrocki i Greg Hancock

Ireneusz Nawrocki i Greg Hancock (fot. Mariusz Sądy)

Sporą niespodziankę, ale i minus wywołała wczorajsza informacja o odwołaniu rundy Speedway Diamond Cup w słoweńskim Krsko. Dziś organizatorzy przekazali dwie ważne informacje w tym jedną kluczową dla walki o diamenty.

Przypomnijmy, że cykl Speedway Diamond Cup miał się składać w tym sezonie z pięciu rund. Bardzo szybko przekazano o odwołaniu turnieju w Gdańsku, a następne dwie imprezy - w Lamothe Landerron oraz Motali pojechały zgodnie z planem. 13 października (pierwotnie 12-stego) żużlowcy mieli się spotkać na obiekcie im. Matije Gubca w Krsko. W środowy wieczór klub ze Słowenii przekazał jednak, że ze względu na niewywiązywanie się z umowy z winy Promotora turniej zostaje odwołany.

Dodatkowo w mediach mówi się o problemach dotyczących organizacji ostatniej z rund w Rzeszowie. Dziś w mediach społecznościowych na profilu Speedway Diamond Cup pojawił się komunikat o rozwiązaniu umowy z dyrektorem rozgrywek oraz zapewniono, że pomimo przeciwności losu zmagania, w których prowadzi obecnie Greg Hancock zostaną dokończone zgodnie z planem czyli wielkim finałem na Podkarpaciu.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1439 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl