REKLAMAeWinner Banner

Mistrz świata juniorów pierwszym uczestnikiem Łańcuchu Herbowego

Bartosz Smektała

Bartosz Smektała (fot. Wojta Zavřel)

21 października na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim rozegrany zostanie 66. turniej o Łańcuch Herbowy tego miasta. Organizatorzy powoli zaczynają odsłaniać karty z uczestnikami tego wydarzenia.

Turniej o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego to najstarszy turniej żużlowy w Polsce. Po raz pierwszy rozegrano go 17 września 1950 roku pod hasłem „Sport polski walczy o pokój”, a triumfatorem okazał się być Alfred Smoczyk. Przez te wszystkie lata ostrowska impreza rozgrywana była przeważnie jesienią i kończyła sezon żużlowy. Tak będzie i tym razem.

Pierwszym żużlowcem, którego start ogłoszono jest Indywidualny Mistrz Świata Juniorów oraz Drużynowy Mistrz Polski - Bartosz Smektała za którym naprawdę długi i intensywny sezon, bowiem startował on w wielu imprezach rangi krajowej i międzynarodowej. - Ten sezon żużlowy był pełen ciężkiej pracy, która została wynagrodzona. Sezon zakończę w Ostrowie podczas Turnieju o Łańcuch Herbowy i jedno jest pewne, że w tych ostatnich zawodach sezonu, tak jak we wszystkich, dam z siebie wszystko. Zapraszam kibiców do Ostrowa, żebyśmy razem zakończyli ten sezon dobrym widowiskiem, a później udam się na zasłużony urlop - zaznacza Bartosz Smektała.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0812 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl