REKLAMAeWinner Banner

Grand Prix Czech (Praga)

Praska Marketa

Praska Marketa (fot. Jarosław Pabijan)

Praska Marketa będzie gościć trzecią rundę FIM Speedway Grand Prix w sezonie 2019. Ubiegłoroczny turniej zakończył się triumfem Fredrika Lindgrena, który w finale przywiózł za swoimi plecami m.in. Patryka Dudka.

Runda w Czechach najczęściej odbywa się w maju bądź czerwcu. W latach 1997–2000 oraz 2009 inaugurowała ona cykl Grand Prix. Najczęściej w Pradze triumfowali: Jason Crump, Nicki Pedersen i Tai Woffinden – po trzy razy. Tegoroczna runda padła natomiast łupem Fredrika Lindgrena, który wyprzedził Patryka Dudka i Emila Sajfutdinowa.

Teraz wiadomo już, że 15 czerwca 2019 roku Szwed będzie miał okazję do obrony miana króla Czech. Na mocy nowej umowy cykl pozostaje na Stadionie Marketa! – To prawdziwa przyjemność, że możemy kontynuować nasze najbardziej trwałe partnerstwo z Auto Klubem Marketa. Każda osoba zaangażowana w zawody wkłada dużo pracy w sukces SGP Czech i fantastycznie jest oglądać taki rozwój i wzrost. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, jakie otrzymujemy od miasta Praga, dzięki czemu można się tam cieszyć z wieczoru pełnego świetnego ścigania – powiedział dyrektor zarządzający BSI Speedway, Torben Olsen.

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8118 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl