REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

3. Falubazowy Rajd Rowerowy w sobotę. Zmiana miejsca startu!

Maskotka Falubazu (fot. Patryk Kowalski)

Już w sobotę żużlowcy oraz kibice Falubazu Zielona Góra wsiądą na rowery i wezmą udział w Falubazowym Rajdzie Rowerowym. Będzie to już trzecia edycja tego wydarzenia.

Pierwsza zmiana dotycząca 3. Falubazowego Rajdu Rowerowego dotyczyła daty. Pierwotnie ulicami Zielonej Góry przejechać mieliśmy 23 września, jednak ze względu na złe warunki atmosferyczne, Rajd został przełożony na 13 października, czyli najbliższą niedzielę.

Kolejną zmianą jest miejsce startu oraz mety Rajdu. W związku z prośbami kibiców zdecydowaliśmy się, aby początek wydarzenia miał miejsce na stadionie żużlowym przy W69. Meta będzie się natomiast znajdowała na stadionie przy ulicy Sulechowskiej. Dzięki temu uczestnicy Rajdu po jego zakończeniu będą mogli wziąć udział w otwarciu Parku Linowego w Dolinie Gęśnika, a także w meczu piłkarskiej IV ligi w którym Falubaz Gran-Bud Zielona Góra podejmie Lubuszanina Drezdenko (początek meczu o 15:30).

W sobotę 13 października o godzinie 13:00 spotykamy się zatem na torze żużlowym przy W69 skąd ulicami Zielonej Góry przejedziemy na stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Sulechowskiej. Trasa 3. Falubazowego Rajdu Rowerowego liczy 10 kilometrów, a jej pokonanie powinno potrwać około godziny.

Sponsorem głównym 3. Falubazowego Rajdu Rowerowego jest Elektrociepłownia Zielona Góra.

Źródło: inf. prasowa


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6194 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl