REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

W Krośnie powstaje akademia żużlowa

(fot. Agnieszka Ratowska)

Żużel w Krośnie to tradycja, lojalność kibiców, emocje, potencjał. Podczas środowej konferencji prasowej działacze przyznawali otwarcie, że chcieliby stawiać na młodzież z Krosna i okolic tego miasta czyli po prostu na wychowanków.

Jednym z największych sukcesów w historii krośnieńskiego żużla jest zdobycie Brązowego Kasku przez Macieja Bargiela w 1992 roku. Od niemal 70 lat żużlowcy podbijali serca krośnian i mieszkańców okolicznych miejscowości. A nie od dziś wiadomo, że nic tak nie przyciąga na stadion jak wychowankowie. Nawet gwiazdy jeżdżące w cyklu FIM Speedway Grand Prix.

Ten widowiskowy i emocjonujący sport wymaga pełnego profesjonalizmu w działaniu klubu. Jak informuje oficjalna strona internetowa nowego klubu, zgodnie z planami strategii Wilki Krosno SA ważnym elementem w projekcie budowy prężnego żużlowego ośrodka jest szkolenie młodzieży. Ambicją klubu jest wyszkolenie kolejnych zawodników, którzy w przyszłości będą mogli zasilić pierwszą drużynę. Dlatego też działacze zamierzają zintensyfikować liczbę treningów szkółki żużlowej, wyposażyć adeptów w odpowiedni sprzęt i przede wszystkim powierzyć ich doświadczonym i oddanym opiekunom.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5793 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl