Wanda

Zengota żegna się z Falubazem! Wzmocni beniaminka PGEE?

PGE Ekstraliga

Składy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 października 2018, 10:04 komentarzy 24
Grzegorz Zengota

Grzegorz Zengota (fot. Patryk Kowalski)

To o czym mówiło się od dłuższego czasu ma już pierwsze potwierdzenia. Grzegorz Zengota w sezonie 2019 nie będzie reprezentował swojego macierzystego zespołu czyli Falubazu Zielona Góra, z którym obronił miejsce w PGE Ekstralidze.

To nie był łatwy sezon, zarówno dla Falubazu Zielona Góra oraz dla Grzegorza Zengoty. Do samego końca ekipa Adama Skórnickiego walczyła o utrzymanie w PGE Ektralidze w meczu barażowym z wicemistrzem Nice 1. Ligi Żużlowej - ROWem Rybnik. Jak informuje portal zachod.pl, Zengota jeszcze w niedzielę tuż po meczu zielonogórzan w Rybniku mówił, że jest po rozmowach z szefostwem klubu i liczy na to, że zostanie w Zielonej Górze.

Teraz Radio Zachód już wie w stu procentach, że Zengota opuszcza Falubaz. Prawdopodobnie będzie on nadal startował w najwyższej klasie rozgrywkowej. W listopadzie ma się on związać z beniaminkiem - Speed Car Motorem Lublin. W jego miejsce mają przyjść dwie zagraniczne gwiazdy. Nieoficjalnie mówi się o wzmocnieniu Nicki Pedersenem oraz Martinem Vaculikiem. Dodatkowo do Grodu Bachusa ma dołączyć obiecujący junior, który związałby się z klubem spod znaku Myszki Miki dwuletnim kontraktem.


24Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
 • zsmarti. do bart82gkm 24 4 miesiące temu

  Zengota ma pecha do swojego klubu. Raczej już tam nie wróci:(

 • zsmarti. do bart82gkm 23 4 miesiące temu

  Jak nie wiadomo o co chodzi ....to o kasę .Tak ale tak zabiegali o Niego w tamtym roku szkoda:(

 • Łukasz UT do bart82gkm 22 4 miesiące temu

  W Rybniku chyba też jest 3 mln. czy tam było w Ekstralidze . U nas łącznie jest 2,5 mln. Budżet jaki w tym roku nie wiem...Liga jest przepłacona jak nie wiem co zawodnicy doją dalej ile wlezie.

 • bart82gkm do zsmarti. 21 4 miesiące temu

  Na moje to wielki błąd Zielonej:( Zengota ma pecha do swojego klubu.

 • bart82gkm do zsmarti. 20 4 miesiące temu

  Na moje to wielki błąd Zielonej:( Jak nie wiadomo o co chodzi ....to o kasę .

 • bart82gkm do Łukasz UT 19 4 miesiące temu

  Do tego zmierzam że polskie kluby są albo jak my utrzymywani przez jednego sponsora albo jak wy większość budżetu daje...W Rybniku chyba też jest 3 mln. czy tam było w Ekstralidze .
  U nas łącznie jest 2,5 mln.
  Budżet jaki w tym roku nie wiem bo nie ma sprawozdania jeszcze . W zeszłym 6 baniek spokojnie przekroczyło .

 • bart82gkm do Łukasz UT 18 4 miesiące temu

  Do tego zmierzam że polskie kluby są albo jak my utrzymywani przez jednego sponsora albo jak wy większość budżetu daje...Ten sport jest zwyczajnie przepłacony .
  Najlepsze że jeszcze niektórzy pierd.. że siedzą społecznie w klubach haha.

 • bart82gkm do Halfap 17 4 miesiące temu

  mysle ze sady tez nie wie ile na zeszyt jechalProsta kalkulacja z kibiców mieli jakieś 1,5 mln. min. U nas 1.0-1,5 jest max Azoty kupa siana do tego TV +sponsor ligi jakieś min. 0.9mln.
  Już masz 4 mln, minimum .
  Niech będzie 1mln.-1,5 długu ale nie 3mln . Chyba że w Unii sprzątaczka zarabiała 10 koła ale takie cuda ?

 • bart82gkm do Łukasz UT 16 4 miesiące temu

  Długi są ale mówiło się o 2 mln także też dużo ale jak jest naprawdę to tylko Sady wie ale wiadomo od lat że rada...Zadłużenie macie ale wątpię w takie kwoty . Sady przebiłby klauna z Rzeszowa co na papier do WC nie miał .

 • Łukasz UT do Halfap 15 4 miesiące temu

  zmiencie prezesa to bedzie kasa z miasta... a jak nie to zmiencie prezydenta i radnych :)Do tego zmierzam że polskie kluby są albo jak my utrzymywani przez jednego sponsora albo jak wy większość budżetu daje miasto,już nie mówię o włókniarzu gdzie miasto przekazało 3,5 mln złotych :)

 • Halfap do Łukasz UT 14 4 miesiące temu

  Nie wiem czy będzie na zero i czy mamy dobrze bo wy znowu macie kasę z miasta my nic zero kasy i jeszcze bulimy 500 tyś za...zmiencie prezesa to bedzie kasa z miasta... a jak nie to zmiencie prezydenta i radnych :)

 • Łukasz UT do Halfap 13 4 miesiące temu

  Hiena z syfow pisze o 3 bankach, ale zeby taki dlug zrobic to banknoty w walizkach musialby sady wynosic. Macie dobrze z GA bo...Nie wiem czy będzie na zero i czy mamy dobrze bo wy znowu macie kasę z miasta my nic zero kasy i jeszcze bulimy 500 tyś za stadion jednym słowem jesteśmy sponsorem miasta haha

 • Halfap do Łukasz UT 12 4 miesiące temu

  Ale tyle długu nie ma klaun naczelny syfów pisze bzdury skład mamy prawie gotowy w lidze jedziemy.Hiena z syfow pisze o 3 bankach, ale zeby taki dlug zrobic to banknoty w walizkach musialby sady wynosic.

  Macie dobrze z GA bo na koniec ile by nie bylo w plecy to i tak bedzie zero

 • Łukasz UT do Halfap 11 4 miesiące temu

  Mieliscie 5,5 i sady zrobil jeszcze 2 mln dlugu co daje 7,5mln. Tak to liczeAle tyle długu nie ma klaun naczelny syfów pisze bzdury skład mamy prawie gotowy w lidze jedziemy.

 • Halfap do Łukasz UT 10 4 miesiące temu

  Najniższy budżet mieliśmy my nie wy 7,5 mln w życiu nie było pamiętaj jeszcze jedno u was klub pilnuje miasto bo miasto...Mieliscie 5,5 i sady zrobil jeszcze 2 mln dlugu co daje 7,5mln. Tak to licze

 • Łukasz UT do Halfap 9 4 miesiące temu

  tam u Was trzeba jakiś audyt zrobić, bo krzyczeliscie ze poprzednie sezony zakończyliscie zyskiem, w tym sezonie mieliscie...Najniższy budżet mieliśmy my nie wy 7,5 mln w życiu nie było pamiętaj jeszcze jedno u was klub pilnuje miasto bo miasto daje kasę,miasto modernizuje stadion u nas klub notabene musiał przed sezonem wydać prawie milion na poprawę stadionu by była licencja o tym też nikt nie pisze a to poszło z budżetu klubu.

 • Halfap do Łukasz UT 8 4 miesiące temu

  Na jaki zeszyt jechał jak pieniądze miał proszę bardzo 3 mln GA + 1 mln Ekstraliga + 1 mln bilety i inne wpływy z dnia...tam u Was trzeba jakiś audyt zrobić, bo krzyczeliscie ze poprzednie sezony zakończyliscie zyskiem, w tym sezonie mieliscie budzet podobny do GKM i macie 2 mln długu? to co wy wydaliscie 7,5 melona na takich zawodników i taki wynik? :D gonicie półtorakową :D

  kurde GKM ma najnizszy albo jeden z najnizszych budzetów, a zawodnicy zaraz po ostatnim meczu podpisują kontrakty

 • zsmarti. 7 4 miesiące temu

  Na moje to wielki błąd Zielonej:(

 • Łukasz UT do Halfap 6 4 miesiące temu

  mysle ze sady tez nie wie ile na zeszyt jechalNa jaki zeszyt jechał jak pieniądze miał proszę bardzo 3 mln GA + 1 mln Ekstraliga + 1 mln bilety i inne wpływy z dnia meczowego + 0,5 mln inni sponsorzy = 5,5 mln to jak można zadłużyć klub jeśli ma długi to znaczy że pieniądze zostały wyprowadzone ale trzeba mieć dowody ale szczerze wali mnie to jak ma upaść klub niech upadnie bo to pierwsza taka rzecz w Polskim cyrku żużlowym.

 • Halfap do Łukasz UT 5 4 miesiące temu

  Długi są ale mówiło się o 2 mln także też dużo ale jak jest naprawdę to tylko Sady wie ale wiadomo od lat że rada...mysle ze sady tez nie wie ile na zeszyt jechal

 • Łukasz UT do bart82gkm 4 4 miesiące temu

  Ostaf dziś dojebał że Tarnów ma 3 mln . długu . Nie sądzę że Sady to taki kosmita . Szukanie sensacji na siłę .Długi są ale mówiło się o 2 mln także też dużo ale jak jest naprawdę to tylko Sady wie ale wiadomo od lat że rada nadzorcza się dorabia na klubie bo innej możliwości nie ma by zrobić dług przy takim zespole.

 • bart82gkm 3 4 miesiące temu

  Ostaf dziś dojebał że Tarnów ma 3 mln . długu . Nie sądzę że Sady to taki kosmita . Szukanie sensacji na siłę .

 • bart82gkm do Halfap 2 4 miesiące temu

  jesli nicki i vacul są w falubazie to lublin nie ma co startowac.Lublin nie ma co brać . Na pólkach denaturat i śledzie .

 • Halfap 1 4 miesiące temu

  jesli nicki i vacul są w falubazie to lublin nie ma co startowac.

Artykuł załadowany: 0.3988 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl