REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

Lista startowa 66. Łańcucha Herbowego zaczyna się krystalizować

(fot. Matiusz Sądy)

Już za 10 dni odbędzie się 66. edycja Łańcucha Herbowego, rozgrywanego na torze w Ostrowie Wielkopolskim. Już dziś jednak krystalizuje się lista startowa turnieju.

Zgodnie z informacjami zdobytymi przez korespondentów speedwaynews.pl, udział w turnieju potwierdziło już sześciu zawodników, a siódmy otwarcie mówi o ewentualnym starcie. Mowa tu o żużlowcach zarówno z krajowego topu, jak i tych, którzy ostatni sezon raczej spisują na straty.

Z potwierdzonej szóstki, zdecydowanie największe wrażenie robią nazwiska Bartosza Smektały, Krzysztofa Buczkowskiego oraz Grzegorza Zengoty. Każdego z nich z pewnością stać na wygranie całego turnieju, rozgrywanego na ostrowskim torze.

Oprócz nich, pewni udziału w zawodach są Krystian Pieszczek, oraz dwaj zawodnicy miejscowego zespołu - Kamil Brzozowski oraz Zbigniew Suchecki.

Jednocześnie wiele wskazuje na to, iż kolejnym zawodnikiem ogłoszonym przez organizatora będzie Adrian Cyfer. Wychowanek Stali Gorzów mówił już bowiem, że chce jak najpóźniej zakończyć sezon i prawdopodobnie ostatni raz wsiądzie na motor podczas turnieju w południowej Wielkopolsce.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5004 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl