REKLAMAeWinner Banner

Hancock zdecydował się nie zmieniać klubu. Greg: Czułem, że tu zostanę

Greg Hancock

Greg Hancock (fot. Jarosław Pabijan)

Wiele mówi się o przyszłości Grega Hancocka w polskiej lidze, gdzie wciąż w mediach sugeruje się, że Amerykanin rozstanie się z rzeszowską Stalą. Doświadczony żużlowiec nie musi się martwić o przyszłość w Szwecji.

Amerykanin w tym sezonie wystąpił w osiemnastu spotkaniach swojej drużyny, wyjeżdżając w nich do 88 biegów i zdobywając 178 punktów z bonusami. Taki rezultat dał mu średnią biegopunktową 2,023 i wysokie, dziewiąte miejsce. Był to drugi rezultat w Dackarnie Malilla, bowiem o 0,068 wyprzedził go Maciej Janowski.

Przeważnie to Janowski szedł śladami Hancocka, a tym razem to Amerykanin podążył drogą Polaka i pozostał w Dackarnie Malilla. Jest to tym samym szósty żużlowiec w kadrze Petera Karlssona na przyszły sezon. W Dackarnie startować będą także Patryk Dudek, Jacob Thorssell, Jeol Kling i Oliver Berntzon. - To, że Dackarna jest dobrym klubem to wiem i czułem, że tu zostanę. Teraz mogę to potwierdzić i nie mogę się doczekać kolejnego sezonu - mówi Hancock cytowany przez portal aktuellspeedway.se.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.7412 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl