REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

Norbert Kościuch: Podjąłem decyzję o zmianie barw klubowych na sezon 2019

Norbert Kościuch (fot. Łukasz Wilk)

W środowe popołudnie informowaliśmy Państwa, iż Norbert Kościuch jest bliski zmiany barw klubowych na przyszły sezon. W czwartkowy poranek żużlowiec potwierdził, że żegna się z łódzkim Orłem.

Za Norbertem Kościuchem kolejny udany sezon w Nice 1. Lidze Żużlowej. W tegorocznych rozgrywkach na zapleczu PGE Ekstraligi zdobył on w czternastu spotkaniach 152 punkty i 7 bonusów, co przy liczbie 72 biegów dało mu średnią biegopunktową 2.208. Taki rezultat pozwolił sklasyfikować go na szóstym miejscu w lidze i drugim wśród Polaków.

Nic więc dziwnego, że Kościuch na brak ofert nie narzeka, a kto wie czy to nie jest dla niego ostatnia, idealna okazja, by zasmakować ekstraligowego ścigania. Zainteresowanie wychowankiem leszczyńskiej Unii wyrażać miały m.in. forBET Włókniarz Częstochowa i Get Well Toruń. Gdzie ostatecznie wyląduje Norbi? Wiemy, że żegna się z łódzkimi kibicami.

Drodzy Kibice i Przyjaciele,

W ostatnich dniach podjąłem decyzję o zmianie barw klubowych na sezon 2019 r. Wkrótce – wraz z otwarciem okna transferowego – wszystko co dotyczy mojej przynależności klubowej będzie jasne.

W związku z dużym poważaniem jakie mam do Jego osoby, pierwszym, którego poinformowałem o mojej decyzji był prezes Klubu Żużlowego Orzeł Łódź, Witold Skrzydlewski. Jest mi niezmiernie miło, że Pan prezes – wbrew informacjom podawanym przez niektóre źródła - przyjął informacje, które mu przekazałem z wielkim szacunkiem i zrozumieniem. Za to – jak również za współpracę w całym sezonie – chciałem bardzo serdecznie podziękować. Było mi niezmiernie miło współpracować z człowiekiem honoru, który zawsze dotrzymuje danego słowa, ma wielkie serce i charyzmę do osiągania postawionych sobie celów. Sezon spędzony w Klubie Żużlowym Orzeł Łódź był bardzo udanym rozdziałem mojej żużlowej kariery. Każda osoba związana z łódzkim Klubem, na Panu prezesie Skrzydlewskim poczynając, poprzez trenera, sponsorów, pracowników i kibiców Klubu, zasługuje na słowa uznania i podziękowań za profesjonalizm i wsparcie.

Jeszcze raz dziękuję i życzę sukcesów!

Norbert Kościuch


2Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  • GregTarnów 2 6 miesięcy temuocena: 100% 

    Kościuch bardzo niedoceniany zawodnik.

  • Halfap 1 6 miesięcy temu

    Norbi serio do Trolunia? no nie rób jaj!

Artykuł załadowany: 0.438 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl