REKLAMAeWinner Banner

Brat mistrza świata rozważa zakończenie kariery

(fot. Dominik Okręglicki)

Ciekawe informacje napływają z Niemiec. Według portalu speedweek.com, Mark Riss rozważa zakończenie kariery.

Starszy z braci Riss nie miał tyle szczęścia co Erik. W jego karierze nie pojawiło się bowiem wiele bardzo dobrych wyników, o czym świadczy m.in. tegoroczne wyrzucenie z ekipy Edinburgh Monarchs. Sam zawodnik przyznał, że ma pomału dość - Czuję, że żyję jak koczownik i przestaje mi to odpowiadać, tym bardziej, że wyniki nie są zadowalające. Mam 24 lata, skończyłem szkołę i nauczyłem się zawodu stolarza. Niewykluczone, że już niedługo wybiorę właśnie taką drogę - powiedział Riss.

W ostatnim czasie, jedyną deską ratunku dla Niemca była jazda w lidze angielskiej. Jak się jednak okazuje, także ona zawiodła - W Wielkiej Brytanii nic nie układało się tak, jak należy. W dwóch ligach przejechałem zaledwie 4 wyścigi w ciągu tygodnia. Dodatkowo nie miałem nawet swojego mechanika. Nie byłem w stanie się rozwijać - dodał Niemiec.

Mark jest zupełnym przeciwieństwem swojego brata Erika. Młodszy z Rissów na klasycznym torze odnosi już pewne sukcesy, z tygodnia na tydzień stając się bardziej rozpoznawalnym zawodnikiem.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8581 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl