REKLAMAeWinner Banner

Łańcuch Herbowy bez transmisji telewizyjnej. Winne wybory?

Zbigniew Suchecki

Zbigniew Suchecki (fot. Roman Biliński)

Tradycyjny turniej o Łańcuch herbowy w Ostrowie Wielkopolskim już się rozpoczął. Niestety kibice w całym kraju nie mogą go obejrzeć, gdyż nikt nie postanowił przeprowadzić transmisji telewizyjnej z zawodów. Czy winne temu są dzisiejsze wybory samorządowe?

Dzisiejszy turniej o Łańcuch Herbowy jest zakończeniem żużlowego sezonu w Polsce. Tym samym bardzo wielu fanów spoza Ostrowa Wielkopolskiego chciałoby obejrzeć zawody w telewizji. Niestety nikt nie zdecydował się przeprowadzić transmisji z dobrze obsadzonych zawodów.

Wśród kibiców mówi się, iż winne temu są dzisiejsze wybory samorządowe. Jak bowiem wiadomo, ze względu na ciszę wyborczą, zespoły produkujące obraz telewizyjny muszą być niezwykle ostrożne. To uderzyło choćby w organizatorów jednej z gali sportów walki, którzy musieli przesunąć jedną z walk na sam koniec oraz zdecydować się nie pokazywać jej w telewizji. Jeden z walczących zawodników jest bowiem kandydatem do rady miasta. 

Czy obawy o podobną sytuację odstraszyły wszystkie telewizje od transmitowania dzisiejszych zawodów? Niewykluczone. Potwierdzić mogą to jednak jedynie sami właściciele grup medialnych.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1834 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl