REKLAMAeWinner Banner

Niedziela bez speedwaya - co robić?

Niestety, dziś po raz ostatni żużlowe motocykle zawiją na polskiej ziemi w sezonie 2018. Co więcej, niewielu kibiców będzie mogło to zobaczyć. Co więc począć, kiedy w telewizji speedwaya brak?

Sportowych planów na 21 października można mieć kilka. Po spełnieniu obywatelskiego obowiązku i ewentualnym wyjściu na spacer czy rower, można w spokoju ducha usiąść na kanapie i poobserwować różne rozgrywki. 

Jeśli chodzi o nasze krajowe podwórko, górować będzie siatkarska Plus Liga oraz Lotto Ekstraklasa. W niej jednak, jak wiadomo, poziom nie jest najwyższy. Mimo to, piłkarsko można bawić się doskonale.

Wszystko za sprawą wieczornego "meczu dnia" we włoskiej Serie A. Już dziś odbędą się bowiem kolejne derby Mediolanu pomiędzy Interem i AC Milan. Brzmi ciekawie, prawda?

Dla fanów sportów elektronicznych, dzisiejsze popołudnie może stanąć pod znakiem emocji w CS:GO. Dziś rozgrywana jest bowiem kolejna kolejka ósmego sezonu ESL Pro League. Szczególnie ciekawie zapowiada się mecz o godzinie 19:15 pomiędzy Mousesports i Faze Clan.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0587 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl