REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Kibice mogą już planować wyjazd do Pardubic na coroczny żużlowy weekend

Jeden z biegów tegorocznych zawodów

Jeden z biegów tegorocznych zawodów (fot. Wojta Zavřel)

Ledwie co zamilkły motocykle żużlowe po ostatnich zawodach w Polsce, a kibice nie zdążyli ochłonąć po wojażach, to już część z nich może planować pierwsze wyjazdy w 2019 roku.

Pierwszymi pozycjami w kalendarzu sportu żużlowego na sezon 2019 są terminy rund FIM Speedway Grand Prix. Karuzela o Indywidualne Mistrzostwo Świata zacznie się kręcić 18 maja w Warszawie turniejem o Grand Prix Polski. Na terminy poszczególnych imprez w Polsce przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Dobre informacje napływają za to z czeskich Pardubic, gdzie co roku udaje się liczna grupa biało-czerwonych kibiców, by spędzić trzy dni w pięknym mieście i zarazem raczyć się żużlowymi emocjami. Włodarze tamtejszego klubu poinformowali o datach trzech imprez, które zawsze są rozgrywane dzień po dniu. Przyszłoroczna, 45. Zlatá stuha oraz 6. JAWA CUP rozegrane zostaną 5 października (sobota), a w niedzielę odbędzie się 71. Zlatá přilba města Pardubic.

W tym roku w kalendarzu czeskiego maratonu widniał jeszcze finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, który był rozgrywany na samym początku - w piątkowe popołudnie. Czy w 2019 roku będzie tak samo? Na odpowiedź na to pytanie musimy jeszcze poczekać.

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7666 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl