REKLAMAeWinner Banner

Jamróg z kontraktem w Extralidze

Jakub Jamróg - AK 3ton Slany

Jakub Jamróg - AK 3ton Slany (fot. Wojta Zavřel)

Klaruje się powoli najbliższa przyszłość Jakuba Jamroga. Żużlowiec parafował w niedzielę drugi kontrakt na sezon 2018 i tym samym pewne jest, że spędzi swój szósty sezon w Extralidze.

Pierwsza umową tarnowianina na sezon 2019 był angaż w szwedzkiej Elitserien, gdzie Jakub Jamróg będzie zdobywał punkty dla Vetlandy Speedway. Jego klubowymi partnerami będą m.in. Bartosz Zmarzlik czy też Dominik Kubera, Szymon Woźniak oraz Brady Kurtz i Troy Batchelor.

Teraz 27-letni żużlowiec podpisał drugi kontrakt. W niedzielę team jeźdźca rodem z Tarnowa poinformował o tym, że Jamróg spędzi szósty sezon w czeskiej Extralidze, gdzie dalej będzie zdobywał punkty dla AK 3ton Slaný. To z tym zespołem zdobywał właśnie pięć brązowych medali Drużynowych Mistrzostw Czeskiej Republiki, bowiem odkąd pojawił się w drużynie to ta nie schodzi z najniższego stopnia podium. - Cieszę się, że kolejny sezon mogę reprezentować klub AK 3ton Slaný. Będzie to już mój szósty sezon w Slanym, co tylko potwierdza jak dobrze czuję się w tym klubie. Zawsze mogłem liczyć na tutejszych działaczy i mam nadzieję, że w ponownie powalczymy o medal Drużynowych Mistrzostw Czech – powiedział Jakub Jamróg na łamach swojej strony internetowej.

Teraz do rozstrzygnięcia pozostała mu najważniejsze kwestia - przynależność klubowa w Polsce. Wiemy już, że nie będzie to Grupa Azoty Unia Tarnów i tym samym jazda w PGE Ekstralidze. Najmocniej wychowanka Jaskółek łączy się z Betard Spartą Wrocław, gdzie startowałby w teamie z Taiem Woffindenem, Maciejem Janowskim czy Maksymem Drabikiem.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0281 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl