REKLAMAeWinner Banner

Stadion zamieni się w bazę wojskową? Działania już się rozpoczęły

Piotr Pawlicki w barwach WTS Warszawa

Piotr Pawlicki w barwach WTS Warszawa (fot. Roman Biliński)

Do niecodziennych scen dochodzi na stadionie Gwardii Warszawa. Według informacji podawanych przez Gazetę Wyborczą, na jej miejscu rozpoczął się projekt budowania "polskiego Pentagonu".

Według ustaleń jednego z największych dzienników w kraju, dość niespodziewanie na starym i zapomnianym obiekcie rozpoczęło się wielkie przedsięwzięcie. Ze stadionu zniknął legendarny szyld, a cały teren jest gruntownie przebudowywany. Co więcej, ciężarówki rozpoczęły hurtowe wywożenie gruzu z miejsca prac.

Zgodnie z informacjami Gazety Wyborczej, najprawdopodobniej na terenie stadionu powstać ma "polski Pentagon". Właścicielem terenu jest bowiem Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, które odda część nieruchomości firmie Frontex, koordynująca pracę Straż Granicznych w Unii Europejskiej. Co więcej, wiele wskazuje na to, iż MSWiA przekazało władzę nad stadionem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Zgodnie ze słowami Wojciecha Jankowskiego z warszawskiego WTSu, nie ma już praktycznie żadnych szans na powrót speedwaya do stolicy, nie licząc turnieju Grand Prix na Stadionie Narodowym.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9637 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl