REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

Oficjalnie: Stainer Unia Kolejarz Rawicz odkrył karty! Są niespodzianki!

Stainer Unia Kolejarz Rawicz (fot. Karolina Schmidt)

Także w 2. Lidze Żużlowej wiadomo już coraz więcej. Dziś skład na sezon 2019 podał zespół Stainer Unii Kolejarz Rawicz. Nie obyło się bez niespodzianek.

Jak można było się spodziewać, trzon zespołu został w pełni zachowany. Mowa tutaj o trenerze Romanie Jankowskim, kapitanie Damianie Balińskim, drugim polskim seniorze Arkadiuszu Pawlaku, młodzieżowcu Szymonie Szlauderbachu oraz Jaimonie Lidseyu, który w fantastyczny sposób wszedł do polskiej ligi. Pozostałe nazwiska mogą jednak nieco zaskakiwać.

Wcześniej jednak, co także było oczywiste, należy wspomnieć o młodzieżowcach Fogo Unii Leszno, którzy obok Szymona Szlauderbacha będą mogli ścigać się w Rawiczu. Mowa tu o Tymoteuszu Piczu, Kacprze Pludrze oraz Krzysztofie Sadurskim. 

Sporo niespodzianek pojawiło się za to w grupie zatrudnionych obcokrajowców. Oprócz wspomnianego Lidseya, umowę podpisali także Petr Chlupáč, Paweł Nagibin, Todd Kurtz i Keynan Rew.

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

źródło: fanpage Kolejarza Rawicz


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3923 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl