REKLAMAeWinner Banner

Rebelianci przedłużyli umowę ze sponsorem tytularnym

Josh Grajczonek - Somerset Rebels

Josh Grajczonek - Somerset Rebels (fot. Mariusz Sądy)

Firma Cases nadal będzie sponsorem tytularnym drużyny Somerset Rebels. Taką informację przekazał klub za pomocą swojej strony internetowej.

Dla działającej w branży metalurgicznej firmy Cases będzie to już ósmy z rzędu rok ścisłej współpracy z żużlem w hrabstwie Somerset. Natomiast klub z Highbridge w sezonie 2019 obchodzi dwudziestolecie istnienia.

– W żużlu dość typowe są duże zmiany właściwie co sezon. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że nasza współpraca trwać będzie już ósmy sezon. To pokazuje prawdziwe przywiązanie. Sean Campbell i Rob Nigh, którzy efektywnie decydują o kierunku przyjmowanym przez Cases, niemal nigdy nie opuszczają domowych spotkań naszej drużyny. Chciałabym im bardzo podziękować za wszystko, co robią dla klubu – powiedziała Debbie Hancock, promotor Somerset Rebels.

Za czasów współpracy klubu ze sponsorem udało się dwukrotnie wygrać drugą klasę rozgrywkową, wówczas nazywaną jeszcze Premier League (2013 i 2016), a także Tarczę Premier League (2014 i 2016) i Premier League Knockout Cup (2013 i 2015). Natomiast w kończącym się sezonie Somerset Rebels zdobyli Premiership Knockout Cup.

Źródło: somersetrebels.co


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1428 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl