REKLAMAeWinner Banner

Oficjalnie: Pierwszy krajowy senior w Wilkach Krosno!

2. Liga

Składy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 listopada 2018, 22:29 komentarzy 1
Lars Skupień

Lars Skupień (fot. Arkadiusz Siwek)

Lars Skupień podpisał kontrakt z Wilkami Krosno! Zawodnik, dla którego nadchodzący sezon będzie pierwszym w roli seniora, w takiej sytuacji opuści macierzysty ROW Rybnik.

Choć Skupień w minionych rozgrywkach był jednym z czołowych młodzieżowców Nice 1. Ligi Żużlowej, wobec wyjątkowo silnego składu ROW-u Rybnik mógłby mieć problemy z przebiciem się do składu. Zawodnik postawił więc na klub, w którym szanse na jazdę będą znacznie większe. – Przede mną nowe wyzwania i nowe otwarcie. Wiadomo, że przejście z juniora do wieku seniora to zwykle nie jest łatwa sprawa, dlatego podchodzę do tego spokojnie. W Krośnie zwykle fajnie mi się jeździło, więc cieszę się, że będę zdobywał tam punkty – powiedział nowy nabytek Wilków dla oficjalnej strony zespołu.

Jak podkreślają włodarze nowego klubu Larsa Skupienia, ROW Rybnik nie robił mu żadnego problemu z odejściem. – Rozmowa z prezesem Mrozkiem przebiegła w sympatycznej atmosferze. Porozmawialiśmy bardzo rzeczowo i bardzo dziękuję panu prezesowi za możliwość bezpłatnego pozyskania Larsa. Rozwój młodych zawodników to dla polskiego żużla bardzo ważna sprawa. Cieszę się, że obaj perspektywicznie patrzymy na nasz speedway – stwierdził Robert Dobosz.

Lars Skupień to drugi żużlowiec w kadrze Wilków. Pierwszym został Patrick Hansen, w mijającym sezonie związany z nieistniejącym już KSM-em Krosno.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2692 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl