REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Oficjalnie: Drugi Anioł został Lwem

PGE Ekstraliga

Składy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 listopada 2018, 12:35 komentarzy 20
Paweł Przedpełski

Paweł Przedpełski (fot. Sebastian Siedlik)

Włodarze częstochowskiego Włókniarza oficjalnie pochwalili się nowym żużlowcem, który w sezonie 2019 zastąpi w kadrze Tobiasza Musielaka. Zgodnie z przypuszczeniami wybór padł na Pawła Przedpełskiego.

Za 23-latkiem bardzo trudny sezon. Wystąpił on w trzynastu spotkaniach PGE Ekstraligi, w których Jacek Frątczak desygnował go do boju w 46 wyścigach. Wywalczył dla Get Well Toruń 57 punktów i 11 bonusów, co dało mu średnią 1.478 i dopiero 36 miejsce. Nie był to najgorszy wynik, ale oczekiwania wychowanka toruńskiego klubu były z pewnością duże większe. On sam w rozmowie z naszym portalem nie ukrywał lekkiego rozczarowania. - Nie był to wymarzony dla mnie sezon. Kolejny rok, który wiele mnie nauczył i teraz chwila na złapanie oddechu i ostre przygotowania do następnego sezonu - mówił po turnieju o Łańcuch Herbowy.

12 października media obiegła informacja o zmianie przynależności klubowej przez torunianina. Z prasowych doniesień potwierdzało się to, o czym mówiło się od dłuższego czasu czyli, że obierze on identyczny kierunek co Adrian Miedziński i przeniesie się do Włókniarza Częstochowa. W drugiej połowie okienka transferowego działacze oficjalnie przekazali do wiadomości, że to właśnie Drużynowy Wicemistrz Polski z 2016 roku będzie drugim krajowym jeźdźcem w kadrze Marka Cieślaka.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0689 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl