REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

Adam Skórnicki: Nie mieliśmy o nim wielu informacji

Adam Skórnicki (fot. Bartosz Szablewski)

Transfer Norberta Krakowiaka do Falubazu Zielona Góra, choć był dość spodziewany, narobił dziś niemało szumu. Zadowolony z ruchu działaczy jest także menadżer zespołu, Adam Skórnicki.

Choć sezon 2018 nie był dla "Sqry" i jego zawodników niezbyt udany, menadżer utrzymał stanowisko i za kilka miesięcy rozpocznie ściganie z kilkoma asami w rękawie. Jednym z nich będzie Nobert Krakowiak, który może zostać jednym z najlepszych młodzieżowców w PGE Ekstralidze.

- Przez to, że nie ścigał się w Ekstralidze, nie mieliśmy o nim aż tak wielu informacji, lecz trzeba przyznać, że na zapleczu prezentował się bardzo dobrze. Co warto dodać, równie solidnie było w zawodach młodzieżowych. Widać, że jest to zawodnik, który przez cały sezon utrzymuje równy i wysoki poziom. Dodatkowo widać, że Norbert umie przygotować sobie atak i zapanować nad motocyklem, co jest rzadkością wśród młodych zawodników - powiedział o swoim nowym podopiecznym Adam Skórnicki.

Warto przypomnieć, że w sezonie 2019 ekipa Falubazu Zielona Góra nie będzie już mogła na pozycjach młodzieżowych korzystać z Sebastiana Niedźwiedzia i Aleksa Zgardzińskiego.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4768 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl