REKLAMAeWinner Banner

Bydgoska Polonia ogłasza kolejnych zawodników. Dwie nowe twarze i solidne wzmocnienie!

2. Liga

Składy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 listopada 2018, 11:58 komentarzy 1
Polonia Bydgoszcz

Polonia Bydgoszcz (fot. Łukasz Wilk)

Bydgoska Polonia jest coraz bliżej zamknięcia składu na przyszły sezon. Podczas trwającej właśnie konferencji prasowej poinformowano o kolejnych żużlowcach, którzy parafowali umowy na sezon 2019.

Dotychczas w mediach społecznościowych bydgoskiej Polonii dowiadywaliśmy się o zawodnikach, którzy mają ważne umowy na sezon 2019 lub dłuższe i będą na pewno starować z Gryfem na plastronie. Wśród tych jeźdźców znalazł się krajowy duet Damian Adamczak - Mikołaj Curyło oraz trójka stranieri - Valentin Grobauer, Matic Ivačič i Ondřej Smetana.

Przekazano również, że w zespole zostanie dwójka młodzieżowych wychowanków - Mateusz Jagła i Tomasz Orwat, który na brak ofert nie narzekał i w pewnym momencie dosyć mocno łączyło się go z Wybrzeżem Gdańsk. W ramach małej wymiany do Bydgoszczy miał z kolei przyjść Dominik Kossakowski. Jerzy Kanclerz jednak później uciął spekulacje dotyczące triumfatora cyklu Nice Cup 2V i przekazał, że utalentowany junior nigdzie się nie zamierza przenosić.

Na kolejne nazwiska przyszło nam poczekać do 9 listopada, kiedy to włodarze zorganizowali konferencję prasową i podzielili się na niej kolejnymi ruchami transferowym. Pierwszym nowym zawodnikiem jest Kamil Brzozowski, o którego angażu mówiło się od dłuższego czasu. Jerzy Kanclerz potwierdził także, że w klubie zostaje René Bach oraz Dimitri Bergé, a kolejną nową postacią będzie Amerykanin - Ricky Wells.

Skład Polonii Bydgoszcz
Seniorzy:
Damian Adamczak (ur. 1991)
René Bach (Dania) (ur. 1990)
Dimitri Bergé (Francja) (ur. 1996)
Kamil Brzozowski (ur. 1987)
Mikołaj Curyło (ur. 1992)
Valentin Grobauer (Niemcy) (ur. 1994)
Matic Ivačič (Słowenia) (ur. 1993)
Ondřej Smetana (Czechy) (ur. 1995)
Ricky Wells (USA) (ur. 1991)

Juniorzy:
Mateusz Jagła (ur. 1999)
Tomas Orwat (ur. 1999)


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9955 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl