REKLAMAeWinner Banner

GKM pochwalił się również drugim młodzieżowcem

PGE Ekstraliga

Składy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 listopada 2018, 11:15 komentarzy 7
Marcin Turowski

Marcin Turowski (fot. Sebastian Siedlik)

Nie tylko Patryk Rolnicki zdecydował się zostać nowym zawodnikiem formacji młodzieżowej grudziądzkiego GKM-u. Włodarze pochwalili się oficjalnie zakontraktowaniem Marcina Turowskiego, który jakiś czas temu ogłosił odejście z Gdańska.

Turowski jest wychowankiem klubu z Torunia, gdzie zdał pomyślnie certyfikat na licencję żużlową. W Grudziądzu wierzą, że pod wodzą trenera Roberta Kościechy z pewnością wykona on kolejny krok do przodu i powalczy o skład grudziądzkiej drużyny w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Przed nim jeszcze dwa sezony w gronie juniorów. – Po zakończeniu sezonu szukaliśmy wzmocnień formacji młodzieżowej, która od kilku lat nie przynosi nam tylu punktów w meczach ligowych ile byśmy oczekiwali. Zarówno Patryk, jak i Marcin wzmocnią konkurencję do miejsca w składzie. Obserwowaliśmy ich wyniki od dawna. Obaj dobrze radzą sobie na grudziądzkim torze, co jest dużym plusem i ważnym argumentem w kwestii naszego wyboru. Widzimy w nich duży potencjał. Wierzymy, że pod okiem naszych trenerów rozwiną się i przełoży się to na punkty zdobywane w PGE Ekstralidze – mówi Marcin Murawski, prezes GKM S.A. na łamach oficjalnej strony internetowej klubu.

Jak informuje szósty klub minionych rozgrywek w PGE Ekstralidze, wzmocnienia formacji juniorskiej nie oznaczają, że klub zaniedbuje kwestię szkolenia młodzieży. MRGARDEN GKM dysponuje sporą grupą młodych zawodników, która mają nadzieję, że z powodzeniem reprezentować będzie żółto-niebieskich w rozgrywkach DMPJ. Niewykluczone także, że część naszych juniorów startować będzie w meczach ligowych klubów z niższych klas rozgrywkowych.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.122 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl