REKLAMAeWinner Banner

W Bydgoszczy nie zamknęli składu. Rozmowy z dwójką seniorów i młodzieżowców

Tomasz Orwat

Tomasz Orwat (fot. Patryk Kowalski)

W piątek włodarze Polonii Bydgoszcz przekazali nazwiska kolejnych czterech zawodników, którzy będą w sezonie 2019 startować w miejscowym zespole. Prawdopodobnie to nie koniec wzmocnień w teamie Gryfów.

W kadrze Polonii widnieje na chwilę obecną dziewięciu seniorów - trzech Polaków oraz sześciu obcokrajowców. Z Gryfem na plastronie startować będą m.in. Dimitri Bergé, René Bach oraz Kamil Brzozowski. Niewykluczone, że do zespołu dołączy jeszcze m.in. Oskar Ajtner-Gollob. - Mamy jeszcze sześć dni okienka transferowego. Na popołudnie jestem umówiony z Oskarem oraz jego ojcem Jackiem (Gollobami). Myślę, że coś z tej rozmowy na pewno wyniknie - mówił Jerzy Kanclerz na konferencji prasowej.

W drużynie z Bydgoszczy widnieją także dwa nazwiska młodzieżowców - Mateusza Jagły oraz Tomasza Orwata. Ten drugi był rozchwytywany przez kluby z Nice 1. Ligi Żużlowej, a pojawiały się także oferty z PGE Ekstraligi. Działacze zamierzają ściągnąć jeszcze jednego zawodnika do lat 21. - Rozmawiam z dwójka juniorów, bowiem jeden bardzo by nam się przydał. Jak wiecie, szczególnie w rozgrywkach młodzieżowych musi być trójka juniorów, a my w tej chwili mamy tylko dwóch - Jagłę i Orwata, więc musimy spełnić wymogi, aby nie płacić kar.

Jerzy Kanclerz zdradził również, że ewentualne przedłużenie umowy z Oskarem Ajtnerem-Gollobem nie musi wcale oznaczać zamknięcia składu, ponieważ... - Prowadzę rozmowy z jeszcze jednym seniorem Polakiem.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2823 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl