REKLAMAeWinner Banner

Wiktor Kułakow: Nie ma sensu rozpamiętywać tego, co było

eWinner 1. LŻ

Składy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 listopada 2018, 13:23 komentarzy 1
Wiktor Kułakow

Wiktor Kułakow (fot. Sebastian Siedlik)

Wiktor Kułakow jest jednym z kilku zawodników, którzy w sezonie 2019 będą reprezentować barwy tarnowskiej Unii. Rosjanin ma szansę być liderem drużyny i kto wie, być może poprowadzić ją nawet do finału.

Rosjanin pełnił w tarnowskim zespole rolę głównie rezerwowego będąc pod numerem ósmym oraz szesnastym. Pojechał w piętnastu biegach w najwyższej klasie rozgrywkowej i wywalczył w nich szesnaście punktów z bonusem. To nie była satysfakcjonująca liczba startów, więc chęć dalszej współpracy z Tarnowem stała pod znakiem zapytania. Ostatecznie doszedł on do porozumienia z klubem ws. nowej umowy. – Czuję się dobrze w Tarnowie. Odpowiada mi tutejszy klimat i tor. W zeszłym sezonie nie miałem zbyt wielu okazji do startów, ale wraz z Zarządem Klubu postanowiliśmy dać sobie jeszcze jedną szansę. Nie ma sensu rozpamiętywać tego, co było. Patrzę optymistycznie w przyszłość. Mam nadzieję, że następny sezon będzie pozytywny – powiedział na łamach oficjalnej strony internetowej klubu z Tarnowa.

Najstarszym zawodnikiem w kadrze Jaskółek na nowy sezon jest Peter Ljung. Trzydzieste urodziny w przyszłym sezonie będzie obchodził Artur Mroczka, a pozostałych można nazwać jeszcze młodymi wilkami, bowiem Artur Czaja to rocznik '94, Kułakow '95 i Kaczmarek '97. - Myślę, że mamy młody, ciekawy i perspektywiczny skład. Wszyscy pokazaliśmy ze potrafimy ścigać się z najlepszymi. Przy odrobinie szczęścia może przynieść to bardzo dobry efekt – dodał.

Na chwilę obecną rosyjski żużlowiec nie ma sprecyzowanych planów dotyczących innych rozgrywek niż rodzima i Nice 1. Liga Żużlowa. – Na chwilę obecną skupiam się na lidze polskiej i rosyjskiej. Czy dojdą kolejne? Zobaczymy. Polska i rosyjska liga są na tę chwilę moimi priorytetami. Moim celem jest regularna jazda na wysokim poziomie, a jak nadarzy się okazja, to powrót z Grupą Azoty Unią Tarnów do PGE Ekstraligi – zakończył Wiktor Kułakow.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0767 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl