REKLAMAeWinner Banner

Podpisał kontrakt w Toruniu, by zostać wypożyczonym. Wzmocni łódzki Orzeł?

Kamil Kiełbasa

Kamil Kiełbasa (fot. Mariusz Sądy)

W piątkowe południe toruński Get Well pochwalił się trójką nowych zawodników, których udało im się zakontraktować na sezon 2019. Wiele wskazuje na to, że jeden z nich swoją szansę dostanie, ale... w innym klubie.

Nowymi twarzami w zespole prowadzonym przez Jacka Frątczaka są - Norbert Kościuch oraz Maksymilian Bogdanowicz i Kamil Kiełbasa. Pierwszy z nich ma zastąpić w Grodzie Kopernika Pawła Przedpełskiego, a z kolei Bogdanowicz wypełni lukę po Danielu Kaczmarku. Ma on tworzyć parę młodzieżową z Igorem Kopciem-Sobczyńskim, wobec czego miejsca zabraknie dla trzeciej nowej twarzy.

Kamil Kiełbasa, który w minionym sezonie występował w drugoligowym KSM-ie Krosno ma trafić na wypożyczenie. W 2. Lidze Żużlowej w dwunastu spotkaniach udało mu się wywalczyć 40 punktów i 5 bonusów, co w 51 biegach pozwoliło mu osiągnąć średnią biegową 0.882. Zawodnik jak i menedżer Get Well Toruń na łamach torun.eska.pl potwierdzili, że szukają najlepszego rozwiązania dla 17-latka, którego angaż w Toruniu to inwestycja na przyszłość.

Wiele wskazuje na to, że Kiełbasa trafi zatem do Nice 1. Ligi Żużlowej. Mówi się, że jego nowym pracodawcą będzie Orzeł Łódź. Nie wiadomo czy zawodnik do innego klubu trafi na wypożyczenie ligowe, stałe czy też w ramach instytucji gość.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0238 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl