REKLAMAeWinner Banner

Formalności dopełnione. Kapitan GKM-u pozostaje na swoim okręcie

Krzysztof Buczkowski

Krzysztof Buczkowski (fot. Patryk Kowalski)

Klub z Grudziądza wypuścił dzisiaj informację, która w zasadzie jest tylko potwierdzeniem stanu faktycznego, ale z pewnością i tak ucieszy kibiców. Krzysztof Buczkowski już oficjalnie parafował kontrakt na przyszły sezon.

Kapitan nie był jedyny. Także trzej inni podstawowi seniorzy GKM-u już wcześniej ustalili warunki umowy i zadeklarowali pozostanie w swojej dotychczasowej drużynie. Krzysztof Buczkowski został przedstawiony kibicom na sezon 2019 już na początku września. W podobnym czasie to samo wydarzyło się z: Artiomem Łagutą, Antonio Lindbäckiem i Przemysławem Pawlickim.

Wszyscy z wymienionych, choć nigdzie się nie wybierali, z oficjalnym podpisaniem kontraktu musieli się jednak wstrzymać do listopada. Dopiero bowiem z otwarciem okienka transferowego kluby otrzymują aktualny wzór dokumentu, który mogą wręczyć żużlowcom do parafowania. Dziś poinformowano, że drugi z tych panów (pierwszym był Lindbäck) dopełnił formalności.

32-letni Buczkowski to wychowanek grudziądzkiego klubu. Spędził w nim większość swojej kariery, bowiem będzie to dla niego piąty z rzędu, a łącznie dziesiąty sezon odjechany w macierzystych barwach.

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5179 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl