REKLAMAeWinner Banner

Formalności dopełnione. Kapitan GKM-u pozostaje na swoim okręcie

Krzysztof Buczkowski

Krzysztof Buczkowski (fot. Patryk Kowalski)

Klub z Grudziądza wypuścił dzisiaj informację, która w zasadzie jest tylko potwierdzeniem stanu faktycznego, ale z pewnością i tak ucieszy kibiców. Krzysztof Buczkowski już oficjalnie parafował kontrakt na przyszły sezon.

Kapitan nie był jedyny. Także trzej inni podstawowi seniorzy GKM-u już wcześniej ustalili warunki umowy i zadeklarowali pozostanie w swojej dotychczasowej drużynie. Krzysztof Buczkowski został przedstawiony kibicom na sezon 2019 już na początku września. W podobnym czasie to samo wydarzyło się z: Artiomem Łagutą, Antonio Lindbäckiem i Przemysławem Pawlickim.

Wszyscy z wymienionych, choć nigdzie się nie wybierali, z oficjalnym podpisaniem kontraktu musieli się jednak wstrzymać do listopada. Dopiero bowiem z otwarciem okienka transferowego kluby otrzymują aktualny wzór dokumentu, który mogą wręczyć żużlowcom do parafowania. Dziś poinformowano, że drugi z tych panów (pierwszym był Lindbäck) dopełnił formalności.

32-letni Buczkowski to wychowanek grudziądzkiego klubu. Spędził w nim większość swojej kariery, bowiem będzie to dla niego piąty z rzędu, a łącznie dziesiąty sezon odjechany w macierzystych barwach.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0728 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl