REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Australijczycy zmierzą się z Resztą Świata. Adams menedżerem gospodarzy

Leigh Adams

Leigh Adams (fot. Piotr Kin)

24 listopada w Mildurze rozegrany zostanie towarzyski mecz reprezentacji Australii z ekipą Reszty Świata. W ostatnich godzinach poznaliśmy awizowane składy oraz menadżera gospodarzy. Do parku maszyn powróci Leigh Adams.

Do Mildury początkowo przyjechać mieli m.i. Daniel Bewley oraz Drużynowi Mistrzowie Polski - Bartosz Smektała i Dominik Kubera. Brytyjczykowi w wyjeździe przeszkodziła kontuzja, z kolei powody absencji Polaków są nieznane. Niewykluczone, że wezmą oni udział w późniejszych imprezach, które zaplanowano na grudzień.

Gospodarze stawiają na solidne nazwiska z Samem Mastersem i Jaimonem Lidseyem na czele. Będą oni mogli liczyć także na wsparcie Justina Sedgmena oraz Jordana Stewarta, który wygrał w ostatnich dniach zawody o Trofeum Jasona Lyonsa. Włodarze w mediach społecznościowych poinformowali, że menedżerem „Kangurów” została jedna z legend i promotor lokalnego speedwaya - Leigh Adams. Indywidualny Wicemistrz Świata z 2007 roku będzie dysponował również Cooperem Riordanem i Zaine Kennedym.

Ekipa gości stawia na brytyjsko-duńskie zestawienie. Kapitanem teamu Reszty Świata został Robert Branford, a w składzie znalazło się jeszcze trzech jego rodaków - Kyle Bickley, Tom Brennan oraz Zach Wajtknecht. Dwa pozostałe miejsca uzupełniają Duńczycy - Matias Nielsen i Kenneth Jürgensen.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1429 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl