Biało-Niebieski Mikołaj ponownie zawita do Tarnowa

Kibice Unii Tarnów

Kibice Unii Tarnów (fot. Sebastian Siedlik)

W Tarnowie kibice po raz kolejny przeprowadzą akcję charytatywną „Biało-Niebieski Mikołaj”. W najbliższych dniach zostaną przeprowadzone aukcje internetowe, a ich przedmiotem będą pamiątki, związane z czarnym sportem.

Będzie to już czwarta edycja „Biało-Niebieskiego Mikołaja”, organizowana przez grupę Ultras Jaskółki. Sama akcja swoje początki miała już w 2010 roku, a wówczas, przez pierwszych kilka lat prowadzili ją PROSTACY '05. Jak czytamy na wydarzeniu, utworzonym w tym celu na facebookowym profilu grupy, tym razem na wsparcie może liczyć Tarnowski Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy, znajdujący się w Tarnowie-Mościcach.

W wydarzeniu prowadzone będą aukcje, w których będzie można licytować gadżety i pamiątki klubowe. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na paczki dla podopiecznych ośrodka oraz na jego doposażenie. Całą akcję można śledzić TUTAJ. Pierwsze licytacje rozpoczną się już w środę, 28 listopada!

Regulamin aukcji:
1. Każda z aukcji trwa od momentu wrzucenia jej na fb, do daty podanej w opisie.
2. W opisie aukcji znajduje się cena wywoławcza oraz minimalna przebitka.
3. Aukcję wygrywa osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę.
4. O odbiorze wylicytowanych przedmiotów grupa poinformuje na wydarzeniu „BNM” oraz na facebookowym profilu UlTras Jaskółki – Unia Tarnów.
5. Nie ma możliwości wycofania się z wygranej aukcji!


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7114 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl