REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Sezon ogórkowy nie musi być nudny. Mamy pomysły, jak spędzić czas

Madsen i kibice forBET Włókniarza

Madsen i kibice forBET Włókniarza (fot. Patryk Kowalski)

Sezon ogórkowy - prawdziwy czas mordęgi fanów speedwaya... ale czy na pewno? Najbliższe cztery miesiące wcale nie muszą okazać się nudne.

Późna jesień, zima i typowe polskie przedwiośnie to wcale nie jest okres roku, w którym powinniśmy siedzieć na kanapach i patrzeć się w sufit. Jako kibice czarnego sportu musimy się bowiem nauczyć, że w międzyczasie naprawdę jest co robić, a rozpoczęcie nowego sezonu wcale nie musi być wielkim zbawieniem. Poniżej prezentujemy kilka pomysłów na to, jak możemy spędzić te chłodne miesiące.

Po pierwsze, nie samym speedwayem człowiek żyje. Jak wiadomo, dla nas, Polaków, zimowe sportowe wydarzenia są prawdziwie wyjątkowe. Można wręcz powiedzieć, że weekendowe emocje związane z żużlem możemy z powodzeniem zastąpić długim i najprawdopodobniej pięknym sezonem pucharu świata w skokach narciarskich. W końcu i Zmarzlik i Stoch to prawdziwi mistrzowie w swoich zawodach.

Po drugie, zimą wcale nie brakuje samego żużla. Już niedługo na dobre rozpocznie się sezon Ice Speedwaya, który co prawda nie wygląda tak, jak klasyczna wersja tego sportu, lecz też potrafi być niezwykle interesujący. Co więcej, ten, kto nie oglądał transmisji z zawodów w Rosji, ten nie może nazywać się kibicem...

Po trzecie, w domowym zaciszu można także bardzo dobrze przygotować się do zbliżającego się sezonu. Jak? Sprawa jest bardzo prosta. Chyba każdy z nas zna wręcz legendarny Menadżer Mańskich. Przygotowanie przyszłorocznych składów, edycja umiejętności, budżetów oraz wystartowanie rozgrywki może pochłonąć nam dobrych kilka dni. Potem przyjdzie już tylko zdobywanie tytułów i sprawdzanie, jak najbliższy sezon będzie wyglądać. Dla bardziej wybrednych fanów pozostaje też możliwość zagrania w bardzo solidnie zrobioną grę Speedway Challenge, która oprócz urządzeń mobilnych jest też dostępna na komputery. W odróżnieniu od poprzedniego tytułu, należy jej jednak szukać na platformie steam i w google play.

Po czwarte i ostatnie, zawsze można iść na sanki*.* - o ile mieszka się w górach i widzi się biały puszek, znany wcześniej jako śnieg.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1436 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl