REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

Falubazowe Mikołajki czas start! W czwartek pierwsze wizyty

maskotka Falubazu (fot. Patryk Kowalski)

Falubazowy Mikołaj w towarzystwie Patryka Dudka, Sebastiana Niedźwiedzia i Mateusza Tondera zainauguruje w czwartek 6 grudnia X edycję Falubazowych Mikołajek.

To największa w regionie akcja charytatywna, podczas której Falubaz dociera z paczkami do podopiecznych domów dziecka, placówek opiekuńczo-wychowawczych, szpitali. Na początek żużlowcy z paczkami, w których będą falubazowe gadżety i słodkości, odwiedzą pacjentów pediatrii i chirurgii dziecięcej w szpitalu uniwersyteckim w Zielonej Górze. Trasa Falubazowego Mikołaja obejmuje miejscowości od Zielonej Góry i Nowej Soli, po Żagań, Żary, Sławę i Iłowę. – W dzieciństwie z niecierpliwością i podekscytowaniem czekałem na wizytę świętego Mikołaja. Sądzę, że wszystkie dzieci odczuwają to podobnie i naszą wizytą dostarczymy im sporo radości – mówi Sebastian Niedźwiedź. 

Informujemy, że paczki w zielonogórskim szpitalu rozdawane będą około godziny 10:00 na oddziale dziecięcym.

źródło: inf. prasowa


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5134 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl