REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

Janowski z Błaszczykowskim na częstochowskim parkiecie

Maciej Janowski (fot. Patryk Kowalski)

W ostatni piątek tego roku - 28 grudnia w Hali Sportowej Częstochowie odbędzie się trzecia edycja imprezy „Świąteczne Granie z Kubą”, której inicjatorem jest gwiazda piłkarskiej reprezentacji - Jakub Błaszczykowski.

„Świąteczne Granie z Kubą” to wydarzenie, w którym uczestniczą całe rodziny. W pierwszej części rozgrywany jest turniej piłkarski, w który rywalizują drużyny złożone z przyjaciół Kuby Błaszczykowskiego. W tym roku swój udział potwierdzili już m.in. Anita Włodarczyk, Joanna Jędrzejczyk, Anna Wyszkoni, Kajetan Kajetanowicz, Paweł Małaszyński, Marcin Wasilewski, Artur Sowiński, Liber, Piotr Gruszka, Mateusz Bieniek, Piotr Gacek i Paweł Zatorski. Nie zabraknie także przedstawiciela sportu żużlowego, którym tak samo jak przed rokiem będzie reprezentant Betard Sparty Wrocław, czwarty zawodnik minionych Indywidualnych Mistrzostw Świata - Maciej Janowski!

Po zakończeniu zmagań sportowych na scenę wkraczają artyści polskiej sceny hiphopowej. Co roku całkowity dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek na wydarzenie przekazywany jest na potrzeby podopiecznych Fundacji „Ludzki Gest”, która pomaga chorym i niepełnosprawnym dzieciom poprzez finansowanie ich leczenia i zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Fundacja pomaga także w realizacji marzeń dzieci i młodzieży będących w trudnej sytuacji materialnej.

W ubiegłym roku impreza przyciągnęła na trybuny komplet sześciu tysięcy częstochowian. Po piłkarskich zmaganiach gwiazdy sportu, estrady i szklanego ekranu, były do dyspozycji kibiców, którzy oblegali swoich idoli w celu wspólnej fotografii czy zebrania autografu. Największym zainteresowaniem cieszyły się oczywiście największe gwiazdy - Kuba Błaszczykowski i Joanna Jędrzejczyk, do których kolejki były ogromne. Z kolei największą rzeszę fanów wśród dzieci miał... Maciej Janowski, który również chętnie pozował do fotek czy rozdawał swoje podpisy.

Bilety-cegiełki na „Świąteczne Granie z Kubą 2018” obowiązują osoby powyżej 7-ego roku życia i można je kupić już teraz online poprzez: www.kulturairozrywka.pl i facebook.com/FundacjaLudzkiGest, a od piątku 7 grudnia w częstochowskich lokalach: Pub Stacherczak, Cosmo, Paradoks, Vita Da La Rey. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, cegiełki będzie można kupić także poprzez internet dokonując przelewu na konto Fundacji „Ludzki Gest” nr: 43 1750 0012 0000 0000 2862 7424. W tytule przelewu należy  podać imię i nazwisko osoby, która będzie odbierała cegiełki w dniu imprezy, numer telefonu, liczbę zamówionych biletów-cegiełek oraz dopisek CEGIEŁKI NA ŚWIĄTECZNE GRANIE. Cegiełki zakupione przez Internet, będzie można odebrać w dniu koncertu po okazaniu potwierdzenia przelewu.

źródło: inf. własna + inf. prasowa


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3874 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl