3. finał SEC (Vojens)

Nicki Pedersen

Nicki Pedersen (fot. Jarosław Pabijan)

Międzynarodowy speedway wraca do Vojens, a to za sprawą cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy. Trzecia runda odbędzie się na duńskiej ziemi.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że od razu w naszym pierwszym sezonie w Vojens będziemy organizować tu rundę SEC. Mamy nadzieję, że nasza współpraca z One Sport przyniesie wiele dobrego dla żużla w Danii. Jest duża szansa, że zaproszenie do udziału w cyklu otrzyma Nicki Pedersen, a co za tym idzie, wystąpi w Vojens już w sierpniu – skomentował Jacob Olsen, który od 2019 zarządza stadionem w Vojens, przejmując obiekt od swojego ojca, Ole.

Przypomnijmy, że udział w przyszłorocznej rywalizacji o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy zapewniona ma czołowa piątka z sezonu 2018 - Leon Madsen, Jarosław Hampel, Robert Lambert, Mikkel Michelsen oraz Antonio Lindbäck.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5445 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl