REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

Mistrzowie Polski do lat 21 z wizytą u Prezydenta miasta

Juniorzy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 grudnia 2018, 19:08 komentarzy 3

Mateusz Cierniak i Patryk Rolnicki (fot. Mariusz Sądy)

Prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela gościł dzisiaj młodych żużlowców Grupy Azoty Unii Tarnów, którzy wywalczyli w Gorzowie Wielkopolskim złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Oprócz złotych medalistów: Mateusza Cierniaka, Przemysława Koniecznego, Dawida Rempały i Patryka Rolnickiego oraz ich trenerów: Pawła Barana i Mirosława Cierniaka, w spotkaniu uczestniczyli także byli żużlowcy, a obecnie tarnowscy radni, Marian Wardzała i Robert Wardzała. - Dwudziesty września zapisał się złotymi literami w historii tarnowskiego żużla. Młodzi tarnowscy zawodnicy zdobyli wtedy to co najcenniejsze, czyli złoty medal. Zrobili to dla kibiców, dla klubu, ale przede wszystkim dla swojego miasta – mówił Mirosław Cierniak. – Jak wiadomo Tarnów żużlem stoi. Jesteście więc przedstawicielami dyscypliny, o której dużo się w naszym mieście mówi, którą się obserwuje i szanuje. Mam nadzieję, że dzięki temu wynikowi, wasza kariera potoczy się jeszcze szybciej – dodał gratulujący młodym sportowcom wywalczenia mistrzowskiego tytułu, Roman Ciepiela.

Prezydent oprócz listów gratulacyjnych wręczył czwórce złotych medalistów i ich szkoleniowcom również torby z zestawem gadżetów miejskich. Przypomnijmy, że w finałowym turnieju rozegranym dwudziestego września na torze w Gorzowie Wielkopolskim, tarnowska drużyna sięgnęła po czwarty w historii klubu tytuł mistrzowski w tych rozgrywkach. Zawodnicy Grupy Azoty Unii Tarnów wywalczyli w finale 26 pkt., o pięć punktów wyprzedzając sklasyfikowaną na drugim miejscu ekipę gorzowskiej Cash Broker Stali. Mistrzostwo tarnowianie dedykowali zmarłemu tragicznie dwa lata temu, Krystianowi Rempale.

źródło: tarnow.pl


3Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
 • GregTarnów 3 5 miesięcy temu

  Komentarz został wyłączony przez użytkownika.

  Edytowany: 5 miesięcy temu

 • Łukasz UT 2 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Roman dzięki za stadion haha

 • GregTarnów 1 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Panie prezydencie dziękuje za dofinansowania z miasta i dziękuje za stadion.To wszystko to Pana zasługa.
  Ciekawie ile da Roman na żużel w 2019 tym ? 20 tysięcy żenada.

  Edytowany: 5 miesięcy temu

Artykuł załadowany: 0.5614 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl