REKLAMAeWinner Banner

Czwórmecz czołowych żużlowców w szczytnym celu (zapowiedź)

Tomasz Jędrzejak

Tomasz Jędrzejak (fot. Kevin Sarlat)

31 marca 2019 r. o godz. 15:00 na Stadionie Olimpijskim czteroosobowe drużyny, złożone z żużlowców z różnych klubów, rozegrają zawody, które mają upamiętnić wieloletniego kapitana Sparty Wrocław, a zarazem pomóc jego bliskim.

Memoriał Tomasza Jędrzejaka jest bardzo ważnym wydarzeniem dla wszystkich, którzy byli związani zawodowo oraz prywatnie z Tomaszem Jędrzejakiem, a także dla kibiców śledzących jego poczynania na torze. To, w jaki sposób potoczyły się losy utalentowanego zawodnika, dotknęło jego kolegów. Wielu żużlowców przyjaźniło się z nim. Organizowany Memoriał ma stać się wydarzeniem o wysokiej randze, aby podkreślić kim w żużlowym świecie był “Ogór”.

Zawody mają szczytny cel. Dochód zebrany z biletów „cegiełek” zostanie przekazany żonie i córkom Tomasza Jędrzejaka. Są one sprzedawane dodatkowo, dobrowolnie. Warto też podkreślić zaangażowanie organizatorów i zawodników, którzy biorą udział w zawodach dobroczynnie, na własny koszt.

Forma zawodów przybiera natomiast postać czwórmeczu, co z punktu widzenia kibiców będzie porywającym widowiskiem. W turnieju weźmie udział szesnastu zawodników ze światowej czołówki, podzielonych na cztery drużyny. Nie przewidziano rezerwowych zawodników, ale będzie za to możliwość wykorzystania rezerwy taktycznej w postaci jokera. Zapowiada się 20 ekscytujących biegów.

Obsada Memoriału z podziałem na drużyny:
Czerwoni:

Maciej Janowski
Vaclav Milik
Grzegorz Walasek
Piotr Pawlicki

Niebiescy:
Tai Woffinden
Krzysztof Buczkowski
Jakub Jamróg
Piotr Protasiewicz

Biali:
Max Fricke
Jarosław Hampel
Janusz Kołodziej
Paweł Przedpełski

Żółci:
Maksym Drabik
Gleb Czugunow
Adrian Miedziński
Fredrik Lindgren

źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9192 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl