REKLAMAWanda bilety
REKLAMAPamiątki kibica

Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych (Ostrów Wlkp.)

Kamil Brzozowski

Kamil Brzozowski (fot. Roman Biliński)

11 maja na ostrowskim torze rozegrany zostanie finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. Tegoroczne Mistrzostwa będą miały rozszerzoną formułę. O przepustkę do finału zawalczą drużyny startujące w Nice 1 Lidze Żużlowej w trakcie Mistrzostw Par Klubowych 1 Ligi.

MPPK rozgrywane są oficjalnie od 1974 roku w celu wyłonienia najlepszej pary klubowej w Polsce. W gronie startujących pojadą najlepsi polscy zawodnicy. Nie zabraknie uczestników najbardziej prestiżowych zmagań na naszym globie, cyklu FIM Speedway Grand Prix. – Cieszymy się, że Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych kolejny raz odbędzie się na naszym torze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwoju, coraz większej rangi i coraz większego prestiżu tych zawodów. Mieszkańcy Ostrowa już 11 maja będą mogli obejrzeć na Stadionie Miejskim najlepsze pary w Polsce – mówi Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovii Ostrów.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2553 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl