Andersen powraca do King's Lynn

Żużlowiec w barwach King's Lynn Stars (fot. Ian Charles)

Druga umowa w King's Lynn Stars. Wicemistrzowie Wielkiej Brytanii pochwalili się zakontraktowaniem Kaspra Andersena. 20-latek spędził już w hrabstwie Norfolk część ubiegłego sezonu.

Duńczyk sporą część roku 2018 poświęcił na rehabilitację po poważnej kontuzji. W efekcie nie zdążył pokazać niczego wielkiego w barwach Sheffield Tigers, gdzie trafił na wypożyczenie po kiepskim początku sezonu w barwach King's Lynn Stars. „Gwiazdy” nadal jednak wierzą w potencjał Kaspra Andersena, czego efektem jest nowa umowa.

Zadowolony z takiego obrotu sprawy jest Dale Allitt, szef zespołu z King's Lynn. – Kasper miał obiecane, że w sytuacji, w której Premiership by go przerosła, znajdziemy mu innego pracodawcę. Z zespołem z Sheffield dogadaliśmy się w ciągu 24 godzin. Kasper nie ścigał się tam zbyt długo, ale byłem na kilku spotkaniach z jego udziałem i uważam, że błyskawicznie stał się zupełnie innym żużlowcem. Przykładowo podczas wyjazdowego meczu w Edynburgu pokonał Ricky'ego Wellsa i Erika Rissa, co jest sporym osiągnięciem. Moim zdaniem Andersen udowodnił, że zasługuje na kolejną szansę w Premiership.

Na ten moment kadra King's Lynn Stars składa się z ledwie dwóch żużlowców. Jedynym pewnym kolegą klubowym Kaspra Andersena jest Robert Lambert. Tym samym „Gwiazdy” są jednym z dwóch teamów, które nadal nie skompletowały składu na sezon 2019. Drugim są „Wiedźmy” z Ipswich, które zakontraktowały dotąd cztery nazwiska.

Źródło: edp24.co.uk


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3176 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl