REKLAMAwanda
REKLAMAPamiątki kibica

Ustalono kolejne terminy i miejsca IM Argentyny

Facundo Albin (fot. Roman Biliński)

W nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego w Carlos Casares rozegrana zostanie 3. runda Indywidualnych Mistrzostw Argentyny. Działacze podjęli decyzję odnośnie miejsc i terminów kolejnych dwóch turniejów.

Za uczestnikiem Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Argentyny dwie rundy, w których wygrywał Nicolas Covatti. Argentyńczyk, który legitymuje się także włoską licencją ma dwa punkty przewagi nad drugim Facundo Albinem i czternaście oczek zaliczki nad trzecim Fernando Garcią (29 pkt.). Na ósmym miejscu sklasyfikowany jest Mariusz Fierlej, który w dwóch rundach przy swoim nazwisku zapisał w sumie osiemnaście oczek.

Teraz zawodnicy spotkają się na torze w Carlos Casares, by w styczniu rywalizować ze sobą jeszcze dwukrotnie. Ustalono, iż 19 stycznia rozegrana zostanie czwarta runda w Colonia Barón, zaś 27 stycznia żużlowcy wrócą do Bahía Blanca. W pierwotne obsadzie zawodów widniał m.in. Paweł Miesiąc, którego jeszcze na torze nie oglądaliśmy, bowiem miał on w trakcie zmagań dotrzeć do Argentyny. Czy tak się stanie? Zobaczymy.


1Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  • Szlaką po oczach 1 5 miesięcy temu

    ustalac miejsce i czas turnieju na kilka dni przed startem, egzotycznie :)

Artykuł załadowany: 0.5393 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl