REKLAMAeWinner Banner

Power Duck Iveston PSŻ Poznań zaprezentował wzór kevlarów na sezon 2019

Marcel Kajzer

Marcel Kajzer (fot. Mariusz Sądy)

Wiemy już, jak będą wyglądały kevlary, w których żużlowcy Power Duck Iveston PSŻ-u Poznań będą się ścigać w sezonie 2019. Główny motyw bardzo przypomina ten, który „Skorpiony” nosiły w 2017 roku.

Właściwie to należy stwierdzić, że wygląd kevlaru nie został ujawniony przez klub, a przez żużlowców. Jako pierwszy zdjęcie wzoru opublikował na swoim Instagramie Eduard Krčmář, nowy nabytek żółto-czarnych.

W tej sytuacji działaczom PSŻ-u nie pozostało nic innego, jak kilka godzin później już oficjalnie zaprezentować wygląd nowych strojów dla swoich żużlowców. Najbardziej charakterystyczne elementy, czyli cienie poznańskich budynków, pozostają. Nowością jest natomiast numer startowy zawodnika, który został niejako wpisany w logo klubu, zastępując w nim skorpiona.


Warto też podkreślić, że kevlar na rok 2019 można porównywać tylko do tego, który PSŻ stworzył dla swoich żużlowców na debiutancki sezon 2017. W minionych rozgrywkach „Skorpiony” nie przygotowały bowiem jednolitego kombinezonu, w związku z czym zawodnicy ścigali się w plastronach.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0162 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl