Dziś poznaliśmy terminarz Drużynowych Mistrzostw Polski 2019. Sezon zostanie zainaugurowany w Łodzi 30 marca. Pierwsze mecz zobaczą u siebie również kibice Tarnowa oraz Gniezna.
Terminarz Nice 1. Ligi Żużlowej
Część zasadnicza
1. kolejka (30.03 – 31.03)
KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
CAR GWARANT Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Unia Tarnów ŻSSA – Speedway Lokomotiv Daugavpils
KS ROW Rybnik SA – pauzuje
2. kolejka (06.04 – 07.04)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA – KŻ Orzeł Łódź
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – CAR GWARANT Start Gniezno
Speedway Lokomotiv Daugavpils – pauzuje
3. kolejka (13.04 – 14.04)
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
CAR GWARANT Start Gniezno – KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
KŻ Orzeł Łódź – pauzuje
Daty rezerwowe
21.04 (niedziela)
22.04 (poniedziałek)
4. kolejka (27.04 – 28.04)
KS ROW Rybnik SA – Unia Tarnów ŻSSA
KŻ Orzeł Łódź – CAR GWARANT Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje
5. kolejka (04.05 – 05.05)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Speedway Lokomotiv Daugavpils – KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA – KŻ Orzeł Łódź
CAR GWARANT Start Gniezno – pauzuje
6. kolejka (11.05 – 12.05)
CAR GWARANT Start Gniezno – Unia Tarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
KŻ Orzeł Łódź – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje
Daty rezerwowe
17.05 (piątek)
19.05 (niedziela)
7. kolejka (26.05)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź
Speedway Lokomotiv Daugavpils – CAR GWARANT Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA – pauzuje
8. kolejka (01.06 – 02.06)
CAR GWARANT Start Gniezno – Speedway Lokomotiv Daugavpils
KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
KS ROW Rybnik SA – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Unia Tarnów ŻSSA – pauzuje
9. kolejka (09.06)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KS ROW Rybnik SA
Speedway Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź
Unia Tarnów ŻSSA – CAR GWARANT Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje
10. kolejka (15.06 – 16.06)
KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów ŻSSA
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
KS ROW Rybnik SA – Speedway Lokomotiv Daugavpils
CAR GWARANT Start Gniezno – pauzuje
11. kolejka (22.06 – 23.06)
Unia Tarnów ŻSSA – KS ROW Rybnik SA
CAR GWARANT Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź
Speedway Lokomotiv Daugavpils – ArgedMalesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje
Daty rezerwowe
29.06 (sobota)
30.06 (niedziela)
12. kolejka (06.07 – 07.07)
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA – CAR GWARANT Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speedway Lokomotiv Daugavpils
KŻ Orzeł Łódź – pauzuje
Daty rezerwowe
13.07 (sobota)
14.07 (niedziela)
20.07 (sobota)
21.07 (niedziela)
13. kolejka (27.07 – 28.07)
CAR GWARANT Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
KŻ Orzeł Łódź – KS ROW Rybnik SA
Unia Tarnów ŻSSA – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils – pauzuje
14. kolejka (03.08 – 04.08)
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – CAR GWARANT Start Gniezno
Speedway Lokomotiv Daugavpils – UniaTarnów ŻSSA
KS ROW Rybnik SA – pauzuje
Daty rezerwowe
10.08 (sobota)
11.08 (niedziela)
Część finałowa
1. runda finałowa (17.08 – 18.08)
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej
Data rezerwowa
23.08 (piątek)
2. runda finałowa (24.08 – 25.08)
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej
Daty rezerwowe
30.08 (piątek)
31.08 (sobota)
01.09 (niedziela)
06.09 (piątek)
3. runda finałowa (07.09 – 08.09)
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
Data rezerwowa
13.09 (piątek)
4. runda finałowa (14.09 – 15.09)
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
Daty rezerwowe
20.09 (piątek)
21.09 (sobota)
22.09 (niedziela)
27.09 (piątek)
28.09 (sobota)
29.09 (niedziela)
I mecz barażowy (29.09)
Data rezerwowa: 06.10)
II mecz barażowy (06.10)
źródło: polskizuzel.pl
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!