Ireneusz Nawrocki wciąż się nie poddaje i walczy o start w Nice 1. LŻ

NICE 1. LŻ

Składy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 lutego 2019, 17:15 komentarzy 12

Ireneusz Nawrocki (fot. Jarosław Pabijan)

Choć wydaje się to nieprawdopodobne, Ireneusz Nawrocki wciąż wierzy w swoją siłę. Prezes Stali Rzeszów zapowiedział, że wciąż będzie walczył o start swojego klubu w Nice 1. LŻ.

Choć chyba wszyscy woleliby już zapomnieć o całej sytuacji z Ireneuszem Nawrockim, rzeszowski "filantrop" nie chce zejść ze sceny. W rozmowie z portalem nowiny24.pl prezes Stali Rzeszów przyznał, że wciąż liczy na starty swojej drużyny w Nice 1. LŻ. 

Jak wiadomo, aplikacja licencyjna Nawrockiego została już dwukrotnie odrzucona przez PZM i GKSŻ. Mimo to jeden z najbardziej kontrowersyjnych prezesów w XXI wieku nie zamierza się poddawać. Zgodnie z jego słowami, w ciągu najbliższych dni, do centrali powinny zostać przesłane wszystkie potrzebne dokumenty, uprawniające do startów na zapleczu PGE Ekstraligi.

Uruchomiłem wszystko, co mogłem uruchomić. Jestem praktycznie co drugi dzień w Rzeszowie. Ogromnie mi zależy na tym, aby moja walka o żużel w Stali zakończyła się powodzeniem. Jest 80 procent szans, że w tych dniach wyślemy do Warszawy wszystkie oczekiwane od nas dokumenty - powiedział Nawrocki.

Co ciekawe, w głowie prezesa wciąż tli się nadzieja, iż w Rzeszowie, w przypadku otrzymania licencji, pozostanie Greg Hancock.
 


12Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
 • Halfap do LukaszWerte 12 6 miesięcy temu

  Niestety w razie uchybien infrastruktury przyznaje się licencje warunkową. Tak było chociażby z Orłem Łódz który nie...ok! w takim razie moze chodzi o transparentnosc? moze w pile i krakowie mozna bylo sie doliczyc dlugów a w rzeszowie nie mozna już doliczyc sie niczego? mysle ze chodzi o to ze autydora nie wuscili, kwitow nie wysłali nie zaplacili nawet tysiaka wpisowego....

 • Łukasz UT do Halfap 11 6 miesięcy temu

  w sytuacji kadrowej Lublina Grisza to jest lider i ich najlepszy zawodnik.W ich sytuacji kadrowej normalnie to żaden z niego lider.

 • Łukasz UT do LukaszWerte 10 6 miesięcy temu

  Co ma historia do terazniejszości ? więc jak traktujemy wszystkich równo czy nie ? wywalamy Piłe ,Kraków i Tarnów ?Ale u nas się nie zakłada klubu by uciec od długów któregoś już tworu.

 • LukaszWerte do Łukasz UT 9 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Unia Tarnów długi spłaci w przeciwieństwie do Piły którym jesteście tworem bo już nie idzie tego zliczyć,my istniejmy...Co ma historia do terazniejszości ? więc jak traktujemy wszystkich równo czy nie ? wywalamy Piłe ,Kraków i Tarnów ?

 • Łukasz UT do LukaszWerte 8 6 miesięcy temu

  A Unia Tarnów z długami czemu jedzie ? bo chyba nie powiesz mi ze mając licencje nadzorowana macie wszystko spłacone ?Unia Tarnów długi spłaci w przeciwieństwie do Piły którym jesteście tworem bo już nie idzie tego zliczyć,my istniejmy nieprzerwanie od 1957 roku a licencje dostaliśmy nadzorowana już nie wspominam o innych polskich klubach gdzie klub padał i powstawał nowy jak gdyby nigdy nic i udawanie że jest wszystko fajnie.

  Edytowany: 6 miesięcy temu

 • LukaszWerte do Halfap 7 6 miesięcy temu

  nie wiem czy z długami, podobno azoty dały kase i długu nie ma, ale ile prawdy w tym nie wiem. jednak licencje nadzorowaną... Niestety w razie uchybien infrastruktury przyznaje się licencje warunkową. Tak było chociażby z Orłem Łódz który nie miał stadionu.Właśnie czytam regulamin PZM i jeśli chodzi o licencje nadzorowaną jest tam tylko i wyłącznie o finansach czyt zadłużeniu.

  ----------------
  https://www.pzm.pl/pliki/zg/prezydialny/2019/regulamin_licencyjny_pzm_2019_tekst_jednolity.docx

  Edytowany: 6 miesięcy temu

 • Halfap do LukaszWerte 6 6 miesięcy temuocena: 100% 

  A Unia Tarnów z długami czemu jedzie ? bo chyba nie powiesz mi ze mając licencje nadzorowana macie wszystko spłacone ?nie wiem czy z długami, podobno azoty dały kase i długu nie ma, ale ile prawdy w tym nie wiem. jednak licencje nadzorowaną można mieć m.in. za stadion, bande, park maszyn itd. (ogólnie infrastrukture)

 • LukaszWerte do Łukasz UT 5 6 miesięcy temu

  Ja się nie martwię tylko jestem za prawda klub co ma długi dostaje licencje i jedzie a Rzeszów nie jedzie to traktujmy...A Unia Tarnów z długami czemu jedzie ? bo chyba nie powiesz mi ze mając licencje nadzorowana macie wszystko spłacone ?

 • LukaszWerte do Łukasz UT 4 6 miesięcy temu

  Ja się nie martwię tylko jestem za prawda klub co ma długi dostaje licencje i jedzie a Rzeszów nie jedzie to traktujmy...Komentarz został wyłączony przez użytkownika.

  Edytowany: 6 miesięcy temu

 • Łukasz UT do LukaszWerte 3 6 miesięcy temu

  O Piłe się nie martw. Miasto ratuje klub. Maja byc 2 transze z miasta na łączną kwote około miliona złotychJa się nie martwię tylko jestem za prawda klub co ma długi dostaje licencje i jedzie a Rzeszów nie jedzie to traktujmy wszystkich jednakowo.

 • LukaszWerte do Łukasz UT 2 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Prawda jest taka że Piła jedzie w lidze a długi maja dalej to samo Wanda i w mojej ocenie oba te kluby moga nie dojechać do...O Piłe się nie martw. Miasto ratuje klub. Maja byc 2 transze z miasta na łączną kwote około miliona złotych

 • Łukasz UT 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Prawda jest taka że Piła jedzie w lidze a długi maja dalej to samo Wanda i w mojej ocenie oba te kluby moga nie dojechać do końca sezonu.

Artykuł załadowany: 0.4797 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl