W Pile ponownie spotkali się z politykiem

Drużyna Euro Finannce Polonii Piła (fot. Kuba Barański)

Jak wiadomo, klub z Piły musi się przed sezonem 2019 mocno napracować, by startując w lidze spłacać też zaległości. Wczoraj, m.in. w związku z tym, w siedzibie Polonii obecny był Marcin Porzucek.

W żużlowym środowisku Porzucek znany jest dzięki obietnicom przed wyborami samorządowymi. Wówczas, chcąc zostać prezydentem Piły, członek PiS obiecał gruntowną renowację stadionu przy ul. Bydgoskiej, tworząc z niego mniejszą wersję areny z Łodzi. Teraz polityk chce pomóc żużlowemu klubowi w wyjściu na prostą.

Zgodnie z informacjami podawanymi przez Polonię za pośrednictwem mediów społecznościowych, Porzucek ma być osobą, która pomoże znaleźć klubowi przedsiębiorców gotowych na wsparcie żużlowego zespołu w sezonie 2019.

Znając pilską politykę, takie działania wcale nie muszą dobrze się skończyć. Nie od dziś wiadomo, że w Grodzie Staszica trwają wielkie polityczne wojny. Oby jednak tym razem nie wpłynęło to na przyszłość zespołu.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.451 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl