Przedsezonowe plany Wilków Krosno

Drużyna Wilków Krosno (fot. Mateusz Biskup)

Jak wiadomo, ekipa Wilków Krosno będzie jednym z faworytów do zajęcia czołowych miejsc w 2. Lidze żużlowej. Dziś już wiemy jakie plany ma klub na okres bezpośrednio przed rozpoczęciem sezonu.

Informacje dotyczące najbliższych tygodni w wykonaniu Wilków zostały podane na portalu nowiny24.pl. Zgodnie z nimi, nowy twór na żużlowej mapie Polski zmierzy się w jednym meczu sparingowym z ekipą Unii Tarnów. Do spotkania ma dojść 23 marca w Tarnowie Mościcach. Dodatkowo, 31 marca w Krośnie odbędzie się wewnętrzny turniej towarzyski, który sprawdzi formę wszystkich zawodników w zespole.

Nie jest to jednak jedyna ważna informacja. Wiele wskazuje na to, że odpowiednią renowację przejdzie także stadion. W najbliższym czasie naprawiona i podniesiona powinna zostać banda, a nawierzchnia ponownie zostanie w pewnym stopniu wymieniona. Tym razem jednak dosypane zostanie około 400 ton sypkiego granitu, który ma zastąpić materiał o zbyt grubym granulacie.

Wilki ściganie w 2. Lidze żużlowej rozpoczną od drugiej kolejki.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4414 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl