Grigorij Łaguta zawodnikiem Speed Car Motoru Lublin!

PGE Ekstraliga

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 lutego 2019, 15:30 komentarzy 25

Grigorij Łaguta (fot. Piotr Kin)

Stało się! Ekipa Speed Car Motoru Lublin poczyniła bardzo istotne wzmocnienie. Nowym zawodnikiem beniaminka PGE Ekstraligi został Grigorij Łaguta!

Potwierdzenie tego nieoczekiwanego transferu można znaleźć na oficjalnym koncie klubu w mediach społecznościowych. Zgodnie z informacjami tam podanymi, "Grisza" dołączy do Koziołków 15 maja, czyli w dniu otwarcia okienka transferowego. Tym samym zobaczymy go na torze podczas meczu szóstej kolejki, kiedy to Motor pojedzie na własnym obiekcie z Get Well Toruń.

Z pewnością dzisiejszy hit jest ciosem dla kibiców ROW-u Rybnik. Krzysztof Mrozek i spółka zapewniali bowiem, że Łaguta ponownie zostanie zawodnikiem "Rekinów". Rzeczywistość okazała się być jednak zgoła inna.


25Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
 • GregTarnów do Halfap 25 5 miesięcy temu

  jest jedna zasada: nie ma żadnych zasad :DLiczą się tylko pieniądze nic więcej.

 • Szlaką po oczach do Halfap 24 5 miesięcy temu

  jest jedna zasada: nie ma żadnych zasad :DNo tak to wygląda,mamy 21 wiek a zasady z epoki kamienia łupanego

 • Halfap do Szlaką po oczach 23 5 miesięcy temu

  Staram się nie zwracać uwagi na otoczkę...chcą mieć speedway wielkobudzetowy to i wałki są duże :)jest jedna zasada: nie ma żadnych zasad :D

 • Szlaką po oczach do Łukasz UT 22 5 miesięcy temu

  To jest walczak ale lider z niego żaden :)W porównaniu z AJ to jednak jest roznica

 • Szlaką po oczach do Halfap 21 5 miesięcy temu

  rosja to nie kraj, to stan umysłu, a jak sie robi interesy z rosjanami to zawsze, w kazdej chwili możesz spodziewać się...Staram się nie zwracać uwagi na otoczkę...chcą mieć speedway wielkobudzetowy to i wałki są duże :)

 • Halfap do Szlaką po oczach 20 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Diengi panie :)rosja to nie kraj, to stan umysłu, a jak sie robi interesy z rosjanami to zawsze, w kazdej chwili możesz spodziewać się noża w plecach.

  Polska dostała 17 wrzesnia nóż w plecy, Rybnik dostał 7 lutego ;)

 • Halfap do Łukasz UT 19 5 miesięcy temu

  To jest walczak ale lider z niego żaden :)w sytuacji kadrowej Lublina Grisza to jest lider i ich najlepszy zawodnik.

 • Łukasz UT do Szlaką po oczach 18 5 miesięcy temu

  Eee tam, jego jazda daje dreszczyk emocji, ma jaja na torze. Reszta mnie nie obchodzi :)To jest walczak ale lider z niego żaden :)

 • Szlaką po oczach do GregTarnów 17 5 miesięcy temu

  Grzesiu oczywiście rusek to tylko najnowszy przykład.Vaculik kiedyś mówił że nigdy nie będzie jeździł dla...Nie no, nie będzie raczej Dziadka w Lublinie, tak mi się przynajmniej wydaje

 • GregTarnów do Szlaką po oczach 16 5 miesięcy temu

  No dobra, ale przecież nie tylko Łaguta zmienia klub. Takie czasy są onecnie, że nie ma przywiązania do klubu. To nie wina...Grzesiu oczywiście rusek to tylko najnowszy przykład.Vaculik kiedyś mówił że nigdy nie będzie jeździł dla Falubazu.Teraz jeszcze biały kieł prosto z Kalifornii i Lublin już nie będzie głównym spadkowiczem.

 • Szlaką po oczach do GregTarnów 15 5 miesięcy temu

  Podzielam zdanie które powiedział Ove Fundin w swojej książce o obecnych zawodnikach.W jego czasach zawodnik przez...No dobra, ale przecież nie tylko Łaguta zmienia klub. Takie czasy są onecnie, że nie ma przywiązania do klubu. To nie wina samych zawodników , ale też zmiany zasad działalności klubów

 • GregTarnów do Szlaką po oczach 14 5 miesięcy temu

  Za bardzo do siebie bierzesz, mi go akurat na torach brakowaloPodzielam zdanie które powiedział Ove Fundin w swojej książce o obecnych zawodnikach.W jego czasach zawodnik przez większość kariery startował dla jednego klubu.Ove np jeździł w Norwich Stars w latach 1955-1964 aż do rozwiązania klubu w tym mieście.A miewał w tym czasie oferty z innych klubów i to dużo lepsze finansowo.

  Edytowany: 5 miesięcy temu

 • Szlaką po oczach do GregTarnów 13 5 miesięcy temu

  Pewnie Kępa i Mrozek się dogadali ale i tak rusek to dla mnie zero moralne.Za bardzo do siebie bierzesz, mi go akurat na torach brakowalo

 • Szlaką po oczach do Łukasz UT 12 5 miesięcy temu

  Może i tak być ja tam za łagutami nie przepadami sa fałszywi chodź grisza na interesach się zna w końcu jeździł w...Eee tam, jego jazda daje dreszczyk emocji, ma jaja na torze. Reszta mnie nie obchodzi :)

 • GregTarnów 11 5 miesięcy temuocena: 100% 

  rusek to przynajmniej wiedział gdzie podpisał.Holta swego czasu na konferencji w Zielonej Górze powiedział że cieszy się że będzie startował dla Częstochowy.Chłopina zapomniał gdzie podpisał tak był pewnie przejęty liczeniem pieniędzy.Rozumiem że pieniądze są ważne nawet bardzo ale litości w obecnych chorych czasach przysłaniają ludziom normalne odruchy.

 • GregTarnów 10 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Maślanka mówi coś o honorze daj Pan spokój kabaret Hahaha

 • GregTarnów do Szlaką po oczach 9 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Prawdę jak jest znają tylko Ci dwaj...Mrozek i Łaguta. Jak dla mnie to akcja kontrolowana ;)akcja kontrolowana to była w Częstochowie jak Świącik nową spółkę zakładał :)

 • Łukasz UT do Szlaką po oczach 8 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Prawdę jak jest znają tylko Ci dwaj...Mrozek i Łaguta. Jak dla mnie to akcja kontrolowana ;)Może i tak być ja tam za łagutami nie przepadami sa fałszywi chodź grisza na interesach się zna w końcu jeździł w klubie gdzie pięknie kantowali a potem nagle sa wypłacali i wzór do naśladowania haha

 • GregTarnów do Szlaką po oczach 7 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Diengi panie :)Pewnie Kępa i Mrozek się dogadali ale i tak rusek to dla mnie zero moralne.

 • Szlaką po oczach do Łukasz UT 6 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Łaguta to żadne wzmocnienie bo to żaden lider to nie Hancock czy Pedersen ci kolesie gwarantuja punkty a Rusek pokazał...Prawdę jak jest znają tylko Ci dwaj...Mrozek i Łaguta. Jak dla mnie to akcja kontrolowana ;)

 • Łukasz UT do Szlaką po oczach 5 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Trzeba na to patrzeć z innej strony, nie będzie męczy do jednej bramki w MotoremŁaguta to żadne wzmocnienie bo to żaden lider to nie Hancock czy Pedersen ci kolesie gwarantuja punkty a Rusek pokazał tylko jaki jest fałszywy ile dla niego znaczy dane słowo.

 • Szlaką po oczach do Łukasz UT 4 5 miesięcy temu

  Śmiać mi się chce hahahahaTrzeba na to patrzeć z innej strony, nie będzie męczy do jednej bramki w Motorem

 • Szlaką po oczach do GregTarnów 3 5 miesięcy temu

  Jeszcze w grudniu zarzekał się że będzie zdobywał punkty dla Rybnika.Mrozek go bronił po aferze dopingowej a ten go...Diengi panie :)

 • GregTarnów 2 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Jeszcze w grudniu zarzekał się że będzie zdobywał punkty dla Rybnika.Mrozek go bronił po aferze dopingowej a ten go zrobił w ch**a.HONOR rzecz kiedyś najważniejsza i bezcenna.Dzisiaj obecnie liczą się tylko pieniądze w każdej sferze życia.

 • Łukasz UT 1 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Śmiać mi się chce hahahaha

Artykuł załadowany: 0.5613 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl