Poloniści postarali się o atrakcje. Zawodnicy sprawdzą się na gokartach

Drużyna Euro Finannce Polonii Piła (fot. Kuba Barański)

Jak już wcześniej informowaliśmy, w sobotę 16 lutego w Galerii VIVO odbędzie się prezentacja zespołu Polonii Piła. Co jednak ciekawsze, działacze przygotowali dla kibiców swoistą niespodziankę na... kolejny dzień.

Zgodnie z informacjami, które wypłynęły dziś do mediów społecznościowych, dzień później, 17 lutego cała drużyna Polonii pojawi się na torze kartingowym "Gokart Ekstreme", by tam spróbować swoich sił w wewnętrznym pojedynku. Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że "zawody", które rozpoczną się o godzinie 14, będą mogli obejrzeć kibice.

Dla pilan będzie to z pewnością zupełna nowość. Do tej pory zawodnicy byli bowiem praktycznie nieuchwytni. Ich rywalizacja na torze gokartowym może być jednak niezwykle istotnym ocieplaczem wizerunku zespołu, co bardzo przyda się przed bądź co bądź trudnym sezonem, tym bardziej, że na torze pojawić się mają wszyscy zawodnicy klubu z grodu Staszica.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6437 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl